1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Yöncü, rakiplerine göre Webmaster dünyasına daha erken katılmış ve hizmet sunmaya diğerlerinden daha erken başlamış bir Web hizmet sağlayıcıdır. İnternet sitesinden elde edilen bilgiye göre Yöncü Hosting Web hizmetleri faaliyetlerine 2001 yılında başlamıştır. Yöncü üzerinde hosting barındırma hizmetlerinden domaine, sunucudan mail hizmetlerine dek birçok farklı Web hizmeti yer almaktadır. Diğer ismiyle Osbil bilişimdir. 

Yöncü Hosting, 2000’li yıllarda hazırlanmış web tasarım görünümüne sahip olsa da yeni ve modern olarak geliştirilmiş birçok hizmet sağlayıcı arayüzünün önüne geçmeyi başarmıştır. Bu nedenle Osbil hosting’in arayüzü 2001’li yıllardan beri benzer bırakılmış, temel ve estetik geliştirmeler dışında herhangi bir değişikliğe uğramamıştır. Yöncü hosting’i bu kadar kullanışlı kılan diğer özellikleri ise müşteri yaklaşımı, hizmet kalitesi ve fiyatlandırma olmaktadır. Yöncü hosting üzerinden alınabilecek hizmetler şu şekildedir;

 • Alan adı hizmetleri,
 • TR alan adı satın alma,
 • Hosting hizmetleri,
 • WordPress hosting satın alma,
 • Windows hosting satın alma,
 • Linux hosting satın alma,
 • Sunucu hizmetleri,
 • Sanal sunucu satın alma,
 • Fiziksel sunucu satın alma,
 • SSL Sertifikası hizmetleri,
 • Rapid SSL satın alma,
 • Quick SSL Premium satın alma.

Bu hizmetlerin yanı sıra Yöncü bilişim üzerinde çeşitli projelere de erişim imkanı tanınmaktadır. Örneğin Osbil hosting firmasında WhatsApp Business API, DDoS saldırı koruma hizmetleri, VPN hizmetleri, hazır web sitesi hizmetleri, grafik tasarım veya proje yönetim hizmetleri de almak mümkündür. Osbil hosting’in faaliyet gösterdiği yıllar boyunca sunduğu birbirinden farklı bu hizmetler, Osbil’e diğer Web hizmet sağlayıcılarından ayırmayı başarmıştır.

Osbil Hosting adına internet ortamında çeşitli şikayetler yer almaktadır. Bu durum, bir hosting firmasına olan güveni sarsabilmektedir. Ancak Yöncü hosting tüm şikayetleri bünyesinde yer alan profesyonel destek ekibi aracılığıyla sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı başarmaktadır. Böylelikle çözüm odaklı yaklaşımıyla Osbil Hosting için müşterilerin güvenini kazanmak kolaylaşmıştır.

Yöncü Hosting Güvenilir Mi?

Alan adı, hosting veya diğer web hizmetlerinden birini satın almak üzere firma arayışında olan kişiler ya da kuruluşlar; çalışacağı firmalar için ilk önce güvenilirlik araştırmaları yaparlar. Bu durum, internet ortamında “Yöncü hosting güvenilir mi?” sorgularının popüler olmasına neden olmuştur. Sunduğu hizmetler, müşteriye karşı yaklaşımı, sorun çözme kabiliyeti veya hizmet çeşitliliği de göz önünde bulundurulduğu zaman Yöncü Hosting’in güvenilirlik konusunda kendisini kanıtladığını belirtmek yanlış olmayacaktır.

Zira 2001 gibi internetin henüz yeni yeni ortaya çıktığı bir yılda faaliyetlerine başlamış firma, 2001 yılından günümüze dek birçok kişiye ve kuruluşa başarılı hizmet sunmuş ve aynı zamanda başarıya imza atmış birçok projeye de ev sahipliği yapmıştır. Bu durum Osbil hosting’in güvenilirliğini kanıtlamaya yeterli olmaktadır. Hosting şirketiyle çalışan kurumsal müşterilerin sayısı oldukça fazladır. Özellikle web tasarım, web kurulum gibi hizmetler veren firmalar, hosting şirketleri arasından daha çok Osbil’i tercih etmektedir.

Yöncü hosting güvenilir mi sorusunun cevabını merak edenler için kısaca firmanın güvenilir olduğunu belirtmek doğru olacaktır. Osbil bilişim, internet ortamında binlerce farklı projeye sponsor olmuş ve çeşitli projelerde şirketler ile iş birliği yaparak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Rakiplerine göre daha köklü bir geçmişi olan Yöncü hosting firması, güvenilirlik konusunda şüpheye yer bırakmamaktadır.

 

yoncu.com Hosting Paketleri ve Diğer Ürünleri;

Alan Adı; Alan adı kaydı, Alan adı transferi, Alan adı backorder, Düşecek alan adları, Alan adı park, Satılık alan adları, Silinen alan adları, Domain bayilik.

Web Barındırma; Windows hosting, Linux hosting, Hybrid hosting, Ddos hosting, Cdn

Server; Sunucu barındırma, Kiralık sunucu, Vds sunucu, Vps sunucu, Sunucu oluşturma.

Diğer; Özel yazılım, Ddos, Cdn, Vpn, Proxy, SSL sertifikası, Site yapıcı, Sunucu yazılım ve lisansları.

yoncu.com hosting domain sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun