Web Hosting Firmaları ve Alan Adı Kayıt Firmaları

MUVHost, ekonomik hosting paketleri, kiralık sunucu, sanal sunucu, lisans kiralama, alan adı kaydı ve SSL hizmetleri gibi veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0216 606 49 72
Yenilikçi hosting firması HostLAB; Domain, Hosting, Reseller, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu alanlarında hizmet veren, Türkiye'nin sektöründe lider firmasıdır.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 840 05 22
IHS, kesintisiz destek ile hosting, domain (alan adı tescili), cloud sunucu ve SSL hizmetleri sağlamaktadır.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 466 5 447
BurtiNET; Türkiye'nin %80'den fazla lisansa ev sahipliği ile müşterilerine güvenilir reseller web hosting hizmeti sunmaktadır. 7/24 destek ekibi ile sizlere yıllardır kaliteli sunucu, lisans, domain ve hosting hizmeti vermektedir.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 840 1147
2007 yılında kurulan Poyraz Hosting, profesyonel barındırma ve alan adı hizmetleri sunmaktadır.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 840 4329
Özkula İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Hosting, Domain, Kiralık-Dedicated Sunucu ve Reseller
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 885 04 20
Netiyi, Uzman ekibi ile 7/24 Web hosting, Bayi Hosting, Limitsiz Hosting, Cloud Hosting, SSL Sertifikası İhtiyaçlarınıza Kaliteli ve Ekonomik Çözümler Üretiyor
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 455 12 94
Web hosting paketleri, hızlı ve kesintisiz çalışma garantisi ile Güzel Hosting'de! Sorunsuz ve üst düzey performans ile web sitenizi barındırın.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 885 0558

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

E-Posta: yok
Telefon: yok

Veri merkezi, hosting ve domain alanında tüm ihtiyaçlar için ekonomik, akıllı ve güvenilir çözümler üretir.
E-Posta: [email protected] Telefon: 0850 885 2552
Firmamız Web Hosting, Sunucu, Reseller, Bayi Hosting, Alan Adı ve SSL hizmetleri sunmaktadır.
Firmamız Web Hosting, Sunucu, Reseller, Bayi Hosting, Alan Adı ve SSL hizmetleri sunmaktadır.
Türkiye;nin en iyi, hızlı ve tavsiye edilen güvenilir web hosting firması Cenuta.com ile tanışın!
E-Posta: [email protected] Telefon: 444 2 603

Web Hosting Firmaları ve Alan Adı Kayıt Firmaları

HostingAdvice.net Türkiye’de faaliyetleri bulunan web hosting firmalarını, Alan adı kayıt firmalarını ve Sunucu kiralama ve barındırma hizmeti sağlayan firmaları listeleyen tarafsız bir rehberdir. İncelemelerinizin tümü bağımsız ve tarafsız olarak yaptık.  

Türkiye’de faaliyette olan barındırma firmalarının, çalışma sürelerini, özelliklerini, fiyatlarını, desteklerini ve daha fazlasını kapsamlı bir şekilde test ettik ve tarafsız olarak bu sayfada belli aralıklarla güncelliyoruz. 

Alan adı kayıt ve alan adı transferi yapan ve alan adıyla ilgili dns servisi, whois koruması gibi ücretsiz hizmetler sunan firmaları da bu sayfada sizin için listeledik. 

Ne tarzda web siteniz olursa olsun İnternette var olabilmek için bir hosting hizmetini ihtiyacınız bulunuyor.  Sitenizin hızlı açılması, sürekli açık kalması için performanslı hostinge ihtiyacınız var. Kullanıcıların sorunsuz bir internet sitesi erişimi için gerekli ortamı hosting firması diğer adıyla barındırma sağlayıcıları yapar. Kriz anlarında her zaman barındırma sağlayıcınızın yanınızda olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Web Hosting Nedir?

Web barındırma, işletmelere ve bireylere web sitesi dosyalarını çevrimiçi olarak erişilebilir kılmak için depolamak için bir platform sağlayan bir hizmettir. 

Kuruluşlar ve web sitesi oluşturucuları, sitelerinin performansını artırmak için genellikle web barındırma hizmetlerine ihtiyaç duyar ve bunu bildiğimiz için uzmanlarımız, en iyinin en iyisini bulmak için 160’tan fazla ana bilgisayarı taradı.

Web barındırma hizmeti testlerimiz sırasında ürün yelpazelerini analiz eder, kontrol panellerini karşılaştırır, araçlarını keşfeder, bir veya iki site oluşturur, her bir müşteri desteği seçeneğini dener ve bazı kapsamlı çalışma süresi ve hız testleri gerçekleştiririz. 

Bunun biraz zaman aldığını biliyoruz, bu yüzden uzman incelemecilerden oluşan ekibimiz tüm zor işi zaten yaptı. Ayrıca, alan adları satın alarak ve aşağıda listelenen her bir web barındırma platformunda barındırılacak test web siteleri kurarak her bir web barındırıcısını kullanım kolaylığı, fiyat, güvenilirlik ve daha fazlası gibi özellikler açısından denedik ve test ettik.

En İyi Web Hosting Firmaları Sıralaması

Sağlamış oldukları hizmetleriyle değerlendirdiğimiz firmaları bu sayfada listelerken özellikle bir kriter belirlemedik. Bu sayfada listenen firmalar eklenme tarihlerine göre sıralanmıştır. Güven ve Hizmet, Fiyat ve Performans, İndirim ve Kampanyalar, Müşteri Desteği gibi bazu kriterler belirledik. Bu kriterler doğrultusunda firmaların karnesini çıkartıyoruz. 

Bu hizmette hizmeti sunucu bant genişliği ya da trafik, eğer varsa elektrik ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşmaya bağlı olarak sizin karşılamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda data centera teslim etmek durumundasınız.

Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu hizmet sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tek fark size ait bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna bağlı olarak bant genişliği ve elektrik ücretini ayrıca ödersiniz.

Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden kaynak paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır. Türkiye'de bu ismi (VDS) ilk ortaya atan firma Narweb.net olup 2004 yılında bunu ortaya atmıştır.

Web Hosting Firmaları ve Alan Adı Kayıt Firmaları