Web Hosting Firmaları ve Alan Adı Kayıt Firmaları

Türkiye'nin en iyi hosting firması olma yolunda ilerleyen şirketimiz kaliteli hosting ve sunucu hizmetleri ile sizlere gelişmiş çözümler sunar.

Bogahost'un kurumsal hosting ve sanal sunucu paketleri, Türkiye ortalamasının üstünde hız değerlerine sahiptir. Bogahost'u keşfet!
E-Posta: info@bogahost.com.tr Telefon: 0212 951 03 35
Ömürtech, Sunucu kiralama, web hosting, bayi hosting, ssl sertifikası hizmetlerini 2010 yılından bu güne başarı ile sürdürmektedir.
E-Posta: info@omurtech.com Telefon: 0850 885 00 03
SPDNet olarak 2014 yılında, hosting sektörünün her alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimizi, her ölçekte müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına en efektif şekilde çözüm bulma amacıyla kurulduk.
E-Posta: info@spd.net.tr Telefon: 0850 840 97 73
Kaliteweb.com, 7/24 Hosting Ekibi ile, sınırsız web hosting, Alan Adı kaydı, Kiralık vps, vds, co-location, Sunucu, SSL Sertifikası hizmetleri sunmaktadır.
E-Posta: mh@kaliteweb.com Telefon: 0212 347 94 02
İnternet Bilişim, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
E-Posta: bilgi@internetbilisim.net Telefon: 0850 885 00 55
Türkiye'deki en yüksek kullanıcı memnuniyet oranı ile Hozzt, 12 yıldır web hosting, reseller, VPS, kurumsal hosting ve wordpress hosting hizmetleri sunmaktadır.Türkiye'deki en yüksek kullanıcı memnuniyet oranı ile Hozzt, 12 yıldır web hosting, reseller, VPS, kurumsal hosting ve wordpress hosting hizmetleri sunmaktadır.
E-Posta: destek@hozzt.com Telefon: 0850 885 11 22
Web hosting, domain kayıt, ssl sertifikası, kiralık sunucu ve diğer web ihtiyaçlarınız için rakipsiz çözümler sunan hosting firması Hostturka.
E-Posta: destek@hostturka.com Telefon: 0232 988 13 03
Niobe Hosting; 7/24 hızlı destek ekibi ile Sınırsız Web Hosting, Domain Kayıt ve Tescil, Reseller Hosting, Sunucu ve SSL Sertifikası hizmetlerini sunmaktadır.
E-Posta: info@niobehosting.com Telefon: 444 15 66
Hosting paketlerimiz ile birlikte sınırsız web hosting hizmeti vermekteyiz. Paketlerimiz limitlendirilmemiş, limitsiz hosting hizmeti vermektedir.
E-Posta: info@hostingdunyam.com.tr Telefon: 0212 909 96 56
Verigom; Sınırsız Hosting ,Reseller Hosting, Domain Sorgulama , Kiralık Sunucu , Wordpress Hosting & VDS Sunucu hizmetlerini 7/24 destek ekibiyle kesintisiz ekonomik çözümler sunmaktadır.
E-Posta: info@verigom.com Telefon: 0850 308 75 23
Dijital ortamda yerinizi almak için çözüm ortağınız. Alan adı, hızlı hosting, ssl, kurumsal e-posta, cloud server ve cloud dns çözümlerimiz için hemen başvurun.

E-Posta: yok
Telefon: 0850 441 05 74

Web Hosting Firmaları ve Alan Adı Kayıt Firmaları

HostingAdvice.net Türkiye’de faaliyetleri bulunan web hosting firmalarını, Alan adı kayıt firmalarını ve Sunucu kiralama ve barındırma hizmeti sağlayan firmaları listeleyen tarafsız bir rehberdir. İncelemelerinizin tümü bağımsız ve tarafsız olarak yaptık.  

Türkiye’de faaliyette olan barındırma firmalarının, çalışma sürelerini, özelliklerini, fiyatlarını, desteklerini ve daha fazlasını kapsamlı bir şekilde test ettik ve tarafsız olarak bu sayfada belli aralıklarla güncelliyoruz. 

Alan adı kayıt ve alan adı transferi yapan ve alan adıyla ilgili dns servisi, whois koruması gibi ücretsiz hizmetler sunan firmaları da bu sayfada sizin için listeledik. 

Ne tarzda web siteniz olursa olsun İnternette var olabilmek için bir hosting hizmetini ihtiyacınız bulunuyor.  Sitenizin hızlı açılması, sürekli açık kalması için performanslı hostinge ihtiyacınız var. Kullanıcıların sorunsuz bir internet sitesi erişimi için gerekli ortamı hosting firması diğer adıyla barındırma sağlayıcıları yapar. Kriz anlarında her zaman barındırma sağlayıcınızın yanınızda olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Web Hosting Nedir?

Web barındırma, işletmelere ve bireylere web sitesi dosyalarını çevrimiçi olarak erişilebilir kılmak için depolamak için bir platform sağlayan bir hizmettir. 

Kuruluşlar ve web sitesi oluşturucuları, sitelerinin performansını artırmak için genellikle web barındırma hizmetlerine ihtiyaç duyar ve bunu bildiğimiz için uzmanlarımız, en iyinin en iyisini bulmak için 160’tan fazla ana bilgisayarı taradı.

Web barındırma hizmeti testlerimiz sırasında ürün yelpazelerini analiz eder, kontrol panellerini karşılaştırır, araçlarını keşfeder, bir veya iki site oluşturur, her bir müşteri desteği seçeneğini dener ve bazı kapsamlı çalışma süresi ve hız testleri gerçekleştiririz. 

Bunun biraz zaman aldığını biliyoruz, bu yüzden uzman incelemecilerden oluşan ekibimiz tüm zor işi zaten yaptı. Ayrıca, alan adları satın alarak ve aşağıda listelenen her bir web barındırma platformunda barındırılacak test web siteleri kurarak her bir web barındırıcısını kullanım kolaylığı, fiyat, güvenilirlik ve daha fazlası gibi özellikler açısından denedik ve test ettik.

En İyi Web Hosting Firmaları Sıralaması

Sağlamış oldukları hizmetleriyle değerlendirdiğimiz firmaları bu sayfada listelerken özellikle bir kriter belirlemedik. Bu sayfada listenen firmalar eklenme tarihlerine göre sıralanmıştır. Güven ve Hizmet, Fiyat ve Performans, İndirim ve Kampanyalar, Müşteri Desteği gibi bazu kriterler belirledik. Bu kriterler doğrultusunda firmaların karnesini çıkartıyoruz. 

Bu hizmette hizmeti sunucu bant genişliği ya da trafik, eğer varsa elektrik ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşmaya bağlı olarak sizin karşılamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda data centera teslim etmek durumundasınız.

Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu hizmet sunulabilir, esasen aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tek fark size ait bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna bağlı olarak bant genişliği ve elektrik ücretini ayrıca ödersiniz.

Bu hizmette talep ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden kaynak paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır. Türkiye'de bu ismi (VDS) ilk ortaya atan firma Narweb.net olup 2004 yılında bunu ortaya atmıştır.

Web Hosting Firmaları ve Alan Adı Kayıt Firmaları