Hakkımızda

Hosting Advice, 2022 yılında kurulmuş, Türkiye’de faaliyetleri bulunan web barındırma firmalarının,  sektörlerinde öncü firmaları listelemek ve çalışmalarını kullanıcılarına en iyi şekilde aktarmalarını amaçlayan bağımsız web barındırma firmaları inceleme rehberidir.

Sunmuş olduğu hizmetler, müşterilerine tanıdıkları olanaklar, fiyat ve performans politikası gibi farklı alanlarda en iyilerini listelemek amaçlarımız arasında. Türkiye’de faaliyet gösteren barındırma firmalarını ve alan adı kayıt sağlayıcılarını dünyada tanıtmak ve sektörde hak ettikleri yerlere gelmesini sağlamakta asıl amaçlarımızdan.

*HostingAdvice.net, tamamen bağımsız profesyonel web barındırma incelemeleri sağlar. İncelemelerimiz tarafsız, her firmaya aynı değerlendirme standartlarını uygularız.  Hiçbir şirketten maddi destek almayız, hizmet ve ürünlerin incelemelerimizin yönü veya sonuçları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. 

barındırma-tavsiye-logosu

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

7/24 destek ile sınırsız hosting, cloud hosting, domain (alan adı kaydı) ve marka tescili hizmetine en uygun fiyatlara sahip olun!
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Web hosting paketleri, hızlı ve kesintisiz çalışma garantisi ile Güzel Hosting'de! Sorunsuz ve üst düzey performans ile web sitenizi barındırın.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.