Hakkımızda

Hosting Advice, 2022 yılında kurulmuş, Türkiye’de faaliyetleri bulunan web barındırma firmalarının,  sektörlerinde öncü firmaları listelemek ve çalışmalarını kullanıcılarına en iyi şekilde aktarmalarını amaçlayan bağımsız web barındırma firmaları inceleme rehberidir.

Sunmuş olduğu hizmetler, müşterilerine tanıdıkları olanaklar, fiyat ve performans politikası gibi farklı alanlarda en iyilerini listelemek amaçlarımız arasında. Türkiye’de faaliyet gösteren barındırma firmalarını ve alan adı kayıt sağlayıcılarını dünyada tanıtmak ve sektörde hak ettikleri yerlere gelmesini sağlamakta asıl amaçlarımızdan.

*HostingAdvice.net, tamamen bağımsız profesyonel web barındırma incelemeleri sağlar. İncelemelerimiz tarafsız, her firmaya aynı değerlendirme standartlarını uygularız.  Hiçbir şirketten maddi destek almayız, hizmet ve ürünlerin incelemelerimizin yönü veya sonuçları üzerinde hiçbir etkisi yoktur. 

barındırma-tavsiye-logosu

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun