Veri merkezi faaliyetleriyle ön planda olan Netİnternet sunucu kiralama, sunucu barındırma yanında web hosting ve cloud web barındırma alanlarında da Türkiye’nin önde gelen veri merkezleri arasında.

Netinternet, Web hizmetleri faaliyetine 2006 yılında başladığını ifade eden hosting, alan adı, sunucu ve diğer web hizmetleri sağlayıcısıdır. Geçmişten günümüze adı başarılı olmuş, önemli birçok projede duyulmuştur. Net İnternet, 2006’dan günümüze dek ortalama 17 yıllık faaliyet süresi boyunca özellikle sunucu, hosting ve alan adı konusunda kendini dünyaya tanıtma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir.

Net internet’in kendisi hakkında yaptığı yayında Web Hosting, Veri Merkezi hizmetleri ve Bulut Bilişim alanında hizmetler sağladığına ve 2016 yılı itibariyle IP aralığı bakımından en çok internet sitesi barındıran üçüncü veri merkezi olduğuna değinilmiştir.

Sunduğu hizmetlere dair alanının en uzman şirketleri ile iş birliği sağladığını ifade eden firma, elde ettiği başarılar sayesinde güvenle tercih edilebilecek web hizmet sağlayıcıları arasına girmiştir.

Net internet üzerinden alınabilecek hizmetlerin tamamı, firma bünyesinde çalışan profesyonel ekip tarafından takip edilmekte ve müşterilerin talepleri özenle incelenerek sorunlar hızlıca çözüme kavuşturulmaktadır. Netinternet’in R10 gibi başarılı olmuş ve büyük bir hacim kazanmış web projelerine sponsor olarak hizmet verdiği bilinmektedir.

R10 Webmaster Forumu’na girildiğinde, sitenin en alt sayfasında “R10.net, altyapı gücünü Net internet’ten alır.” ifadesi görülmektedir. R10 dahil imza attığı, destek sağladığı veya hizmet sunduğu önemli projeler ile birlikte Net İnternet web dünyasında kendisini kanıtlamak konusunda başarılı olmuş firmalardan bir tanesidir. Net internet’in hem bu tür projeler için hem de bireysel ve kurumsal müşterileri için sağladığı en popüler hizmetler şu şekilde listelenebilir;

  • Alan adı hizmetleri,
  • Hosting hizmetleri,
  • Netinternet Sunucu hizmetleri,
  • Güvenlik hizmetleri,
  • Yedekleme hizmetleri,
  • Kurulum hizmetleri,
  • Lisans hizmetleri,
  • Danışmanlık hizmetleri.

Yukarıdaki hizmetler dahil, Net İnternet tarafından sunulabilecek birçok web hizmeti bulunmaktadır. Faaliyetine başladığı zamanlarda Netİnternet Hosting, Netinternet Domain gibi reklamlarla ilgileri üzerine çekmeyi başaran firma faaliyetine devam ettiği süreç boyunca bünyesine kattığı birçok farklı hizmet ile kendisini kurumsal alanda tanıtmayı başarmıştır. Net İnternet’te şu ana dek milyonlarca hizmet sağlandığı bilinmektedir. Bireysel ya da kurumsal olması fark etmeksizin yüz binlerce farklı müşterinin hizmetlerinden yararlandığı firmanın güvenilirliği konusunda kullanıcılar tarafından yapılmış birçok sorgu bulunmaktadır.

Netinternet Güvenilir Mi?

Netinternet güvenilir mi sorusunun cevabını merak edenler için, sunulan hizmetlerin kalitesi ve firmanın elde ettiği başarılar incelendiği zaman kısaca güvenilirdir demek doğru olacaktır. Netinternet, özellikle gelişimine katkı sağladığı ve başarıya ulaştığı zaman arkasında durduğu web projeleri sayesinde oldukça önemli işlere imza atmıştır. Firmayı güvenilir kılan en önemli özelliklerinden biri, geçmişten günümüze başarıya ulaşmış projelerin web ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabilmiş olması ve her geçen gün kendisini geliştirerek rakiplerini geride bırakmayı başarmış olması şeklinde yorumlanabilmektedir.

Hosting (barındırma), Domain (alan adı), sunucu veya diğer çeşitli web hizmetleri almak üzere firma arayışında olan; Netinternet’i duyduktan sonra “Net İnternet güvenilir mi?”, “Netinternet alan adı alınır mı?” sorguları yapan kullanıcıların firma tarafından sunulan hizmetleri, firma hakkında bilgi sahibi olduktan sonra güvenle tercih etmeleri pek de zor olmayacaktır.

 

Netinternet

netinternet.com veri merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.
Godaddy, özellikle internet ortamında oldukça sık reklam vermesi dolayısıyla hosting veya alan adı satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka adı duyulmuş firmalardan bir tanesidir. Godaddy üzerinde yararlanılabilecek onlarca farklı web hizmeti bulunmaktadır.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.

Netinternet
9.3/10