Domain, hosting, e-ticaret, yazılım, SSL sertifikası, yedekleme ve Google kayıt işlemlerinde öne çıkan firmalardan biri Turkishost’tur. Özellikle yazılım alanlarında ve yazılım danışmanlığında müşterilerden gelen talepler, tam performansla yerine getirilmektedir.

Domain, hosting, e-ticaret, yazılım, SSL sertifikası, yedekleme ve Google kayıt işlemlerinde öne çıkan firmalardan biri Turkishost’tur. Özellikle yazılım alanlarında ve yazılım danışmanlığında müşterilerden gelen talepler, tam performansla yerine getirilmektedir.

Turkishost Domain

Bir bilgisayar ağında, belirli bir etki alanındaki birey grubuna atanan bir grup kaynak domain olarak adlandırılmaktadır. Domain tescil, toplu domain tescil ve domain transfer, yani ‘alan adı taşıma’ ihtiyacınız Türk hosting tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Domain tescil: İnternet üzerinde kullanılmayan bir alan adını kiralamaktır. Kira sözleşmesi genelde her yıl yenilenmektedir.
 • Toplu domain tescil: Birden çok alan adının belirli bir kişi ya da kurum üzerine kiralanmasını ifade etmektedir.
 • Domain transfer: Alan adı taşıma olarak da bilinmektedir. Kayıtlı bulunulan bir firmadan başka bir firmaya alan adının geçirilmesi anlamına gelmektedir.

Turkishost Hosting

Çeşitli hosting paketleri, bayi hostingler, sunucu kiralama imkanları ve mail hosting hizmetleri mevcuttur.

Hosting Paketleri

Linux ya da Windows platformlarında yüksek performanslı hosting hizmetleri verilmektedir.

 1. Linux hosting: en bilinen özelliği Linux tabanlı bir sonucu kullanımı ile gerçekleşmesi ve açık kaynaklı olmasıdır. Açık kaynak kod demek barındırıcının ticari ve ticari olmayan ortamlarda düzenlenip değiştirilebildiği anlamına gelmektedir. Bu yenileme bireysel ya da kurumsal olarak gerçekleştirilebilir.
 2. Windows hosting: Dünya çapındaki en popüler bilgisayar İşletim sistemi Windows olduğu için turkis hosting, bir web sitesini Windows hosting kullanarak barındırmak her zaman için daha fazla özelliğe ulaşılabilmesini sağlamaktadır bünyesinde daha fazla programlama dili ve komut dosyaları içermektedir.

Sunucu Kiralama

Dedicated Server olarak da bilinmektedir. Bir tek sunucunun tek bir müşterinin hizmetine sunulmasıdır. Performans düzeyi artar, tüm özelliklere bir tek kurum ya da kişi tarafından ulaşılabilir. Tek Dezavantajı, diğer sunucu hizmetlerine göre daha pahalı olmasıdır.

Bayi Hosting

Reseller hosting olarak da literatürde yerini almıştır. Bu tarz hosting hizmetinde, Turk hosting ile barındırma servisi satın alanlar yeniden satabilir. Yani bireysel ya da üçüncü şahıslar tarafından hosting alım satım işi gibi düşünülebilir.

Mail Hosting

E- posta barındırma, e-posta mesajları ve ilgili her türlü dosya için ayrılmış sunuculardan oluşur. Web sitenizin alan adresine, bir e-posta hizmete eklendiğinde bu e-posta doğrudan internet üzerinden alıcı sonucu da depolama fırsatı bulur.

Turkishost E-ticaret

WordPress panel kullanımı ile gelen e-ticaret paketleri ile işinizi internete taşıma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 • Giriş paketi
 • Başlangıç paketi
 • Profesyonel paket
 • Enterprise paket

seçeneklerinden biri ile şirketiniz için uygun hizmeti alabilirsiniz.

Turkhost Yazılım

Çeşitli dillerde yazılım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunlardan bir kaçı PHP, ASP, JAVA, HTML , CSS ve LESS’dir.

 • Muhasebe yazılımları
 • Müşteri yönetim ve takip yazılımları
 • Blog ve e-ticaret yazılımları
 • Mobil uygulamalar
 • Yazılım danışmanlığı
 • Projelerdeki verimlilik oranının saptanması

servisleri ile iş dünyasındaki duruşunuzu güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda, istediğiniz zaman 7/24 teknik destek dahilinde ulaşabilirsiniz.

Turkhost Diğer Hizmetler

SSL servisleri, yedekleme ve Google kayıt işlemleri ile daha güvenli bir kurum görünümü elde edebilirsiniz. Aynı zamanda, bireysel işletilen internet siteleri ve bloklar içinde bu servislerden yararlanabilirsiniz. SSL servisleri:

 1. Comodo SSL
 2. Rapid SSL
 3. Ev SSL

şeklindedir.

SSL bir güvenlik protokolüdür. Web sunucusu ile web tarayıcısı arasında oluşturulan bağlantıyı şifrelenmektedir. Dolayısıyla şirketler çevrimiçi işlemlerin güvenliğini sağlayabilmek ve müşteri bilgilerinin gizliliğini güvende tutmak için sitelerine SSL Sertifikaları eklemektedir.

Yedekleme Hizmetleri

Sunucuların yedeklenmesi bir sonucunun içeriğinin kopyalanması nasıl sağlayan yazılım ve donanım sistemi demektir. Yedek Sunucunun kullanılmasındaki amaç; Turkishost ile veri, dosya, uygulama veya veri tabanı yedeklemesinin kolaylaştırılabilmesidir. Yedeklerin yönetilmesi ve kurtarılabilmesi için donanım ve yazılım özellikleri mevcuttur.

Turkishost Teknik Destek

‘Destek talebi’ açma sorumluluğu olmaksızın yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda 7/24 müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda e-posta adresimizden bizlere ulaşabilir ve otomatik arıza kayıtları oluşturabilirsiniz.

Turkishost

turkishost.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Turkishost
9.0/10