Veridyen internet dünyasını kullanan kullanıcılar tarafından ziyaret edilen site sahiplerinin teknik altyapı hizmetlerini veren bir firmadır. İnternet sayesinde aklınıza gelen her konuda bir site, sayfa veya yazı vardır. Herkesin yararlanması için açılan bu sayfalar veya ticaret ve pazarlama dünyasının sanal alışveriş mağazaları bu hizmetleri sunmak için birer yer satın almak zorundalar.

Veridyen internet dünyasını kullanan kullanıcılar tarafından ziyaret edilen site sahiplerinin teknik altyapı hizmetlerini veren bir firmadır. İnternet sayesinde aklınıza gelen her konuda bir site, sayfa veya yazı vardır. Herkesin yararlanması için açılan bu sayfalar veya ticaret ve pazarlama dünyasının sanal alışveriş mağazaları bu hizmetleri sunmak için birer yer satın almak zorundalar.

Yeryüzünde bir iş yapmak istenildiğinde nasıl bir dükkan yada mağaza almak zorundaysak, internet dünyasında sanal mağaza veya işyerleri açmak için bir arazi almak gerekir. Bu arazi alma işlemi hosting sayesinde olur. Alınan bu arazilere açılacak mağazaların isim ve içerikleri ise domain hizmeti alarak yapılabilir. Firmamız sanal dünyada iş yapmak isteyen ve dünyaya açılmak isteyen insanlara hosting ve domain hizmetini sunar.

Veridyen Hosting Hizmeti

Veridyen Hosting sanal dünyada sörf yapan insanların veya kurumların web sitelerine erişimlerini kesintisiz olarak yapmalarını sağlayan bir sistemi hazırlar. Bu verilen hizmetler neticesinde bu siteleri girmek mümkün olur. Bu hizmeti bir nevi barındırma hizmeti olarak tanımlamak mümkündür. Bu hizmet alıcılar için önemli bir hizmettir. Önemli bir teknik ekip sayesinde altyapı hizmetleri ve kullanımı konusunda çalışma yapılarak verilmektedir.

Bu hizmet verilmediği takdirde yapılmış olan sitenin internet üzerinden erişimi mümkün olmaz. Sayfanıza kimse ulaşamaz. O nedenle pazarlama ve satış için önemli bir hizmet altyapısıdır. Hazırlanan web sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belgeler, resimler, videolar, içerikler yani yayınlanmasını talep ettiğiniz her şeyin saklandığı yer hosting hesabıdır. Bu hesap internet dünyasında bilgilerinizi sakladığınız bir hafıza sayılabilir. Ama tam olarak işlevi bir hafızadan daha fazlasıdır.

Veridyen Sunucu Hizmeti

Veridyen Sunucu hizmeti bir server hizmetidir. Server; internet üzerinde bir veri tabanı bulundurur. Bağlı bir ağı yönetir. Bu sayede herhangi bir uygulama veya dosya paylaşılmasını sağlamaya yarar. Sunucular depolama ve yapılarına göre bir takım çeşitlere ayrılır. Dünyada teknolojik gelişmelerin etkisi ile birlikte günlük yaşantıda ve çalışma yaşantısında bir çok işlemi sanal dünyada internet üzerinden yapmaya başladık.

Bu işlemler bazen alışveriş, bazen bir bankacılık hizmeti, bazen de bilgi edinme şeklinde çok farklı alanlarda olabilmektedir. Netice itibari ile internet ortamında tüm işlemler bir web aracılığı ile olur. Bu hizmeti sağlayan server konusu bu açıdan önem arz eder. İnternet siteleri üzerindeki bilgileri saklayan, bu bilgileri düzenleyen ve yeniden kullanılması için kullanıcılara sunan hizmet server sayesinde olur.

Veridyen Tarafından Sunulan Diğer Hizmetler

Veridyen tarafından sunucu, hosting, domain hizmeti dışında verilen başka web hizmetleri de vardır. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden bir kısmı;

  • Network hizmeti,
  • Enerji, soğutma hakkında genel bilgi ve hizmetler,
  • Operasyon organizasyonu hizmeti,
  • Yazılım ve uygulamalar hakkında genel bilgi ve hizmetler,
  • Bulut sunucu, NVMe bulut sunucu, Sunucu barındırma hizmetleri,
  • E-Posta hizmeti,
  • SSL hizmeti gibi teknik altyapı hizmetleri verilmektedir.

Firmamız kalitesini ispatlamış tamamı yerli sermaye ile kurulmuş bir firmadır. Teknik ekip deneyimi üst seviyede ve güncel tüm teknolojik bilgileri yakından takip eden bir firmadır.

Veridyen Destek

2016 yılından itibaren sektörde web hizmetleri veren firmamız kalitesi ve hızlı çözüm üretmesi ile bilinmektedir. Türkiye’de internet servis sağlayıcı ve internet destek hizmetleri konusunda ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Tüm bu hizmetleri sunarken aynı zamanda müşterilerine en ekonomik ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Veridyen firma olarak özgüveni olan bir firma olmasından dolayı alan adı dışında yapmış olduğu tüm hizmet ve ürünler için 7 gün boyunca koşulsuz geri ödeme imkanı sunmaktadır. Sektörde yer alan bir çok firma tüm hizmetlerinde koşulsuz geri ödeme imkanı sunamazken firmamızın bu imkanı sunabilmesi yapmış olduğu teknolojik yatırım ve kaliteli insan kaynağının bir sonucudur.v

Veridyen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.

Veridyen
9.0/10