Kaliteweb.com, 7/24 Hosting Ekibi ile, sınırsız web hosting, Alan Adı kaydı, Kiralık vps, vds, co-location, Sunucu, SSL Sertifikası hizmetleri sunmaktadır.

Kaliteweb Web Hosting, 16 yıldır bu sektörde. Web Hosting firmalarına, kurumsal hosting ve bireysel web hosting müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.
Veri Merkezimiz İstanbul Beylikdüzü OSB’ de. Size kesintisiz hizmet sunabilmek için her saat ayaktayız. Toplamda 2Gbit hat kapasitemiz ile sürekli sizlerle büyüyoruz.İstanbul Veri Merkezimizden 16 yıldır sizlere hizmet sunuyoruz. Web Hosting, domain, dedicated server ve colocation bizim işimiz.

En büyük avantajımız, veri merkezi hizmetlerini satın almamamız. Datacenter altyapımız tamamen bize ait. Bu sayede her zaman uygun fiyat ve hızlı müdahale imkanına sahibiz.

Kaliteweb Bir Datatelekom Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır. B Tipi İnternet Servis Sağlayıcı Lisansına sahip sayılı şirketlerden biriyiz.

24 Saat boyunca e-posta ve ticket sistemimiz üzerinden satış ve destek alabilirsiniz.

Kaliteweb Hosting ve Alan Adı Ekibini Tanımak İster misiniz? Tıklayın!

Datatelekom Bilgisayar İnternet Bilişim Yazılım ve Telekomünikasyon Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: OSB Mh. 3. Cd. No:8 D:56 Beylükdüzü İSTANBUL
Telefon : 0 (212) 347 94 02
Faks : 0 (212) 347 94 78
E-Mail:destek@kaliteweb.com.tr / satis@kaliteweb.com.tr
Bağlı Bulunduğu Oda : İstanbul Ticaret Odası
Vergi Dairesi: Beylikdüzü
Vergi Numarası : 2710741724
Sicil No: 692361

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Kaliteweb
8.0/10