Kaliteweb.com, 7/24 Hosting Ekibi ile, sınırsız web hosting, Alan Adı kaydı, Kiralık vps, vds, co-location, Sunucu, SSL Sertifikası hizmetleri sunmaktadır.

Kaliteweb Web Hosting, 16 yıldır bu sektörde. Web Hosting firmalarına, kurumsal hosting ve bireysel web hosting müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.
Veri Merkezimiz İstanbul Beylikdüzü OSB’ de. Size kesintisiz hizmet sunabilmek için her saat ayaktayız. Toplamda 2Gbit hat kapasitemiz ile sürekli sizlerle büyüyoruz.İstanbul Veri Merkezimizden 16 yıldır sizlere hizmet sunuyoruz. Web Hosting, domain, dedicated server ve colocation bizim işimiz.

En büyük avantajımız, veri merkezi hizmetlerini satın almamamız. Datacenter altyapımız tamamen bize ait. Bu sayede her zaman uygun fiyat ve hızlı müdahale imkanına sahibiz.

Kaliteweb Bir Datatelekom Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Markasıdır. B Tipi İnternet Servis Sağlayıcı Lisansına sahip sayılı şirketlerden biriyiz.

24 Saat boyunca e-posta ve ticket sistemimiz üzerinden satış ve destek alabilirsiniz.

Kaliteweb Hosting ve Alan Adı Ekibini Tanımak İster misiniz? Tıklayın!

Datatelekom Bilgisayar İnternet Bilişim Yazılım ve Telekomünikasyon Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: OSB Mh. 3. Cd. No:8 D:56 Beylükdüzü İSTANBUL
Telefon : 0 (212) 347 94 02
Faks : 0 (212) 347 94 78
E-Mail:destek@kaliteweb.com.tr / satis@kaliteweb.com.tr
Bağlı Bulunduğu Oda : İstanbul Ticaret Odası
Vergi Dairesi: Beylikdüzü
Vergi Numarası : 2710741724
Sicil No: 692361

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun