Web hosting, domain kayıt, ssl sertifikası, kiralık sunucu ve diğer web ihtiyaçlarınız için rakipsiz çözümler sunan hosting firması Hostturka.

2009 yılında İzmir’de kurulan CND Medya Reklam ve İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ. Tescilli markası olan HOSTTURKA.COM ile 15.5.2010 tarihinde, sadece yazılım hizmeti verdiği müşterilerine sağladığı host hizmetini sizlerin beğenisine sunmuştur. Bugün Sınırsız Hosting, WordPress Hosting, Windows, Linux hosting, radyo hosting, fiziksel ve bulut sunucu kiralama gibi bir çok hizmeti sunmaktadır. Yazılım kökenli bir firma olmanın verdiği avantaj ve bilgi birikimi ile günümüz internet kullanıcılarının ve webmaster’lerin ihtiyaçlarını anlayarak müşterileri için en iyi sunucu altyapısını, teknik desteği ve kesintisiz hizmeti amaç edinmektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi sektördeki yeniliklerle buluşturan ilk adres olmak, her türlü sorun için yeni çözümler üretmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik web servisleri sunmaktır.

Değerlerimiz

Güvenilir, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Sahip olduğumuz en büyük güç, tecrübelerimiz ve takım ruhumuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun