Bogahost’un kurumsal hosting ve sanal sunucu paketleri, Türkiye ortalamasının üstünde hız değerlerine sahiptir. Bogahost’u keşfet!

2016 yılının sonlarında temelleri atılan ve 2017 yılında Türkiye’de resmi faaliyetlerine başlayan Bogahost, Sanal Sunucular, Barındırma, Alan Adları, Sunucu gibi geniş bir ürün yelpazesi ile 2017 yılının dördüncü çeyreğinden itibaren Türkiye pazarındaki varlığını sağlamlaştırmıştır.

2020’nin son çeyreğinde vermiş olduğu hizmetler ve markalaşmasının sağladığı yükselme sayesinde uluslararası web hosting sektöründe Türkçe’nin yanı sıra Almanca ve İngilizce dilleri ile de uluslararası hizmet vermeye başlamıştır.

Bogahost; Müşteri desteğini ve ilişkilerini en üst seviyelerde tutmakla beraber, hemen hemen birçok konuda da müşterilerine yardım ilkesini benimsemekte ve onlara kolaylık sağlayacak platformlar sunmaktadır. Kuruluşu ve yapısı gereği müşterilerini en üst planda tutarak onlara kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmayı vaad etmektedir.

Kaliteli ve performanslı bir hizmet almak istiyor iseniz; Bogahost, markasını sembolize eden bir boğa kadar güçlü ve performanslı hizmet verecektir. Bunu sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

Vizyonumuz
Temellerini 2016 son çeyreğinde atmış olduğumuz şirketimizin gerek vermiş olduğumuz hizmet kalitesi gerekse her ekonomik kitleye hitap etmesi ile beraber. Yakın gelecekte Dünya üzerinde hizmet vermeye başlayarak sırasıyla Balkan,Asya ve Avrupa ülkeleri üzerinde Türkiye Cumhuriyetini temsil eden ve büyük bir pazarın içerisinde kendine pay edinmiş bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz
Hedeflerimiz doğrultusunda ki adımlarımız;

Herbiri kendi alanında uzman, bir ekibe sahiptir,
Her ölçüden müşteri kitesine hitap edebilmek için fiyat politikasını stabilize eder,
Kullanıcının hizmetlerine anında müdahale yapabilmesi için gelişmiş otomasyonlar sunar,
Güler yüzlü olmayı yitirmez ve asla küçümseyici konuşmalar içerisinde bulunmaz,
Sorunsuz hizmet için gerekli ekipmanları temin eder, yedekli sistem seçeneği sunar,
İhtiyaçlar doğrultusunda yeni ürünler ortaya koyar ve iyi bir verimerkezi barınımı sağlar,
Müşterilerine vermiş olduğu hizmet doğrultusunda müşteri zinciri (referans) ile değerine değer katar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun