Bogahost’un kurumsal hosting ve sanal sunucu paketleri, Türkiye ortalamasının üstünde hız değerlerine sahiptir. Bogahost’u keşfet!

Boğahost, 2017 yılında resmi faaliyetlerine başlamış Tokat lokasyonlu web hosting firmasıdır. Web hosting, Sanal sunucu, Alan adı, Sunucu ve Sunucu barındırma gibi alanlarında hizmetler sağlıyor.

2020’nin son çeyreğinde vermiş olduğu hizmetler ve markalaşmasının sağladığı yükselme sayesinde uluslararası web hosting sektöründe Türkçe’nin yanı sıra Almanca ve İngilizce dilleri ile de uluslararası hizmet vermeye başlamıştır.

Bogahost; Müşteri desteğini ve ilişkilerini en üst seviyelerde tutmakla beraber, hemen hemen birçok konuda da müşterilerine yardım ilkesini benimsemekte ve onlara kolaylık sağlayacak platformlar sunmaktadır. Kuruluşu ve yapısı gereği müşterilerini en üst planda tutarak onlara kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmayı vaad etmektedir.

Kaliteli ve performanslı bir hizmet almak istiyor iseniz; Bogahost, markasını sembolize eden bir boğa kadar güçlü ve performanslı hizmet verecektir. Bunu sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

Bogahost, 2021 yılından beri PenDC verimerkezinde yer almakta olup gücünü ve kesintisiz hizmetini mevcut konumundan sağlamaktadır. En yeni verimerkezlerinden birisi olan PenDC verimerkezi günümüzde de stabil network ve elektrik altyapısı ile bizlere kesintisiz hizmet ve destek sağlamaktadır. Bizi sunucu barındırma konusunda diğer firmalardan farklı kılan özelliklerimiz; Sürekli bakım adı altında bir kesilme/kopma yaşamaz ve elektrik, network gibi kesintiler yaşamazsınız. Fiyatlandırmalarımız PenDC verimerkezi standartlarında en temel ve uygun seviyede yer alamasıyla beraber birçok sunucu işlemlerini ise geliştirmiş olduğumuz otomasyonlar sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Network takip uygulamalarından RDNS uygulamasına kadar birçok hizmete anında erişim sağlayabilirsiniz. Sunucu barınma hizmeti için sunucularınızı güvenle gönderebilir ve 7/24 fiziksel destek alabilirsiniz. Bu hizmet için ise sizden hiçbir ücret tahsisi sağlanmaz.

Bogahost Details

Kuruluş:
Veri Merkezi:
Bulunduğu İl:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Bogahost
8.0/10