Ömürtech, Sunucu kiralama, web hosting, bayi hosting, ssl sertifikası hizmetlerini 2010 yılından bu güne başarı ile sürdürmektedir.

2010 Eylül ayında hosting sektöründe yaşanılan bir çok problem gözlemlenerek firmamızın temellerini atmaya başladık. Amacımız Türkiye’de gelişmekte olan ama yeterli olamayan internet hizmetine katkı sağlamak, Türkçe trafikleri ülkemizde tutmaktı. Çalışmalarımıza son sürat devam ederek Türkiye’de ilk SSD teknolojisini kullanan firmalardan birisi olduk. Bu bağlamda tek sorunumuz internet bağlantısındaki kotalar ve yavaşlıktı, bunu aşmak için 2013 yılından bu güne tüm müşterilerimize trafiklerini sınırlandırmadan en üst düzey hız ve performans verileri ile sunmaya çalışmaktayız.

Firmamız 2017 Nisan ayından, Aralık ayına kadar 8 aylık bir çalışma sonucunda otomasyon sistemlerinde bir çok yeniliğe imza atmış durumdadır, bu bağlamda şu anda web sitemiz üzerinde sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz otomatik olarak anında aktif olmaktadır. Sektörümüzde ilkleri yapmayı seven yapımız ile teknolojinin izin verdiği en uç noktada hizmetlerimizi yıllarca vermeye devam etmek birincil hedefimizdir.

Teknik Altyapımız
Ömürtech 2 santralden farklı yedekli 2 X 10 gigabit gerçek network erişimine sahiptir. Ana santrallerimiz 5 farklı telekominikasyon firmasına yedekli ve direk erişimi mevcuttur, bunlar Vodafone, Turkcell, Turk Telekom, Turk Telekom International ve Yurtdışı bağlantılar için ek Metnatilus. Tüm network cihazlarında ve layer 3 ve 4 katmanındaki saldırılar için Juniper markasını tercih etmekteyiz. Application Firewall, Layer7 tarafında Citrix Netscaler cihazı ile önemli uygulamalarınızı her an ulaşılabilir hale getirmek için network altyapısında ciddi çalışmaları başarı ile sizler sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun