Ömürtech, Sunucu kiralama, web hosting, bayi hosting, ssl sertifikası hizmetlerini 2010 yılından bu güne başarı ile sürdürmektedir.

2010 Eylül ayında hosting sektöründe yaşanılan bir çok problem gözlemlenerek firmamızın temellerini atmaya başladık. Amacımız Türkiye’de gelişmekte olan ama yeterli olamayan internet hizmetine katkı sağlamak, Türkçe trafikleri ülkemizde tutmaktı. Çalışmalarımıza son sürat devam ederek Türkiye’de ilk SSD teknolojisini kullanan firmalardan birisi olduk. Bu bağlamda tek sorunumuz internet bağlantısındaki kotalar ve yavaşlıktı, bunu aşmak için 2013 yılından bu güne tüm müşterilerimize trafiklerini sınırlandırmadan en üst düzey hız ve performans verileri ile sunmaya çalışmaktayız.

Firmamız 2017 Nisan ayından, Aralık ayına kadar 8 aylık bir çalışma sonucunda otomasyon sistemlerinde bir çok yeniliğe imza atmış durumdadır, bu bağlamda şu anda web sitemiz üzerinde sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz otomatik olarak anında aktif olmaktadır. Sektörümüzde ilkleri yapmayı seven yapımız ile teknolojinin izin verdiği en uç noktada hizmetlerimizi yıllarca vermeye devam etmek birincil hedefimizdir.

Teknik Altyapımız
Ömürtech 2 santralden farklı yedekli 2 X 10 gigabit gerçek network erişimine sahiptir. Ana santrallerimiz 5 farklı telekominikasyon firmasına yedekli ve direk erişimi mevcuttur, bunlar Vodafone, Turkcell, Turk Telekom, Turk Telekom International ve Yurtdışı bağlantılar için ek Metnatilus. Tüm network cihazlarında ve layer 3 ve 4 katmanındaki saldırılar için Juniper markasını tercih etmekteyiz. Application Firewall, Layer7 tarafında Citrix Netscaler cihazı ile önemli uygulamalarınızı her an ulaşılabilir hale getirmek için network altyapısında ciddi çalışmaları başarı ile sizler sunmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Ömürtech
8.0/10