Diğer bir önemli olan ayrıntı ise sitenizin oluşabilecek kesintilerden etkilenmeyerek sürekli olarak yayında kalması ve sitenizin upload hızının hızlı olmasıdır. Hızlı, kesintisiz yayın yapan ve arama motorlarında en üst sıralarda yayınlanan bir web sitesi yüzlerce ziyaretçi çekecek ve ürün veya hizmet satışlarınızı arttıracaktır.

Cenuta 2012 yılında kurulan anonim bir telekomünikasyon şirketidir. Şirketimiz kurulduğu günden beri her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir. 2020 yılında dinamik, genç, kendini alanında ispatlamış, profesyonel, yenilikçi ve kendilerini sürekli geliştiren bir ekip ile Cenuta Hotspot şirketi merkezi İzmir olarak kurulmuştur.

  • Hosting Hizmetleri (Sınırsız hosting, Seo hosting, E- ticaret hosting, Bayi hosting, Windows hosting)
  • Sunucu Hizmetleri (Bulut Sunucu, Dedicated Sunucu)
  • Alan Adı Hizmetleri
  • WordPress Hizmetleri

Cenuta Hosting olarak alan adı, cenuta hosting, cenuta sunucu ve veri merkezi çözümleri gibi hizmetler vermektedir. Bunun yanında Cenuta Telekomünikasyon olarak verdiğimiz bu hizmetlerin yanında AR-GE çalışmaları da yürütmekteyiz. AR-GE çalışma sayesinde geleceğin teknolojisini günümüzde kullanmaktayız. Müşterimizin sorunlarına çözüm bulabilmek adın profesyonel olan teknik destek ekibimiz ile 7/24 saat Teknik Destek hattımızda çalışmaktayız. Kullanıcı memnuniyetini ilkesi doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz bütün hizmetlerimizde referanslarımızdan aldığımız olumlu dönüşler ile kendimizi daha da geliştirmekteyiz.

Cenuta Hosting Güvenilir Mi?

Cenuta hosting şirketi, alanında profesyonel yazılım ve donanım ekipleri ile işbirliği yapmaktadır. Cenuta hosting, hizmet kalitesi ve profesyonel ekibi ile müşterilerine güven vermektedir. Alanında profesyonel olan ekibimiz verilerinizin ve site güvenliğiniz için sürekli çalışmakta ve kendilerini geliştirmektedirler.

Cen uta hosting firmamızdan satın alınan bütün hosting paketleri içerisinde yer alan ve  tüm siteleriniz için Let’s Encrypt SSL sertifikasını sorunsuz biçimde kullanabilmektesiniz. Bu sertifika sayesinde şirket web siteleriniz ve verileriniz güvende olacaktır.

Güvenliğinizi sağlamak için firmamız ile paylaşımlı olan cen uta hosting sunucularımızda eş zamanlı ve haftalık olarak devamlı kontrol eden ve ekiplerimiz tarafından yazılmış olan malware detection çalışmaktadır. Malware Detection sunucunuzda zararlı bir dosya olup olmadığını kontrol etmektedir. Sunucunuzda herhangi bir zararlı dosya tespiti yapılırsa anında sistem tarafından dosya karantinaya alınıyor.

Neden Cenuta Hostingi seçmelisiniz?

Diğer web hosting hizmeti veren firmalardan Cenuta firmamızı ayıran ve tercih etmenizi sağlayacak gelişmiş özellikler barındırmaktayız. Şirketiniz web sitesi için internette başarı yakalanmak isteniyor ise ilk ve kritik olan seçenek güvenilir ve kaliteli bir hosting firması bulmalısınız. Firmamız hosting hizmeti verirken sitenizin en hızlı şekilde yüklenmesini, kesintisiz bir şekilde yayında kalmasını ve arama motorlarında en üstlerde yer almasını sağlamaktadır.  Sitenize ziyaretçi çekmek için arama motorlarında üst seçeneklerde çıkmak satışlarınız açısından oldukça önemlidir.

Diğer bir önemli olan ayrıntı ise sitenizin oluşabilecek kesintilerden etkilenmeyerek sürekli olarak yayında kalması ve sitenizin upload hızının hızlı olmasıdır. Hızlı, kesintisiz yayın yapan ve arama motorlarında en üst sıralarda yayınlanan bir web sitesi yüzlerce ziyaretçi çekecek ve ürün veya hizmet satışlarınızı arttıracaktır. Firmamızdan dünya standartlarında olan üstün teknolojiye sahip veri merkezlerimiz sayesinde %99.95 core network uptime garantisi ile hizmet almaktasınız. Hız kesintilerini önlemek için cenuta hosting hizmetimizde bad bot blocker servisi bulunmaktadır. Bad bot blocker yani Kötü Bot Engelleme ile web sitenizi zararlı botlar tarafından taranmalarını engellemektedir. Bu sayede aşırı kaynak kullanımı engellenir ve site yavaşlanmalarının önüne geçilmiş olunur.

Ayrıca firmamızdan satın almış olduğunuz ce nuta hosting hizmetini yönetmek için kolay kullanımı olan cPanel kontrol panelini kullanabilirsiniz. cPanel kontrol panelinde Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Firmamızda bulanan 7/24 Teknik Destek sistemi ile müşterilerimizin sorunlarına ihtiyaç duyduğu her an yardımcı olunmaktadır. Ce nu ta Hosting firmamızında çalışma ilkesi olan müşteri memnuniyeti ile çalışan teknik destek sistemimiz çözüm odaklı bir sistemdir.

Eğer başka bir firmadan hosting hizmeti satın aldıktan sonra firmamıza geçiş yapmak istiyorsanız, diğer firmalarda bulunmakta olan web sitelerinizin web sitesi taşıma işlemi Cenuta.com hosting’in teknik ekipleri sayesinde sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir

Cenuta

cenuta.com

Cenuta Details

Kuruluş:
Bulunduğu İl:

One Reply to “Cenuta”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Cenuta
8.5/10