Cliaweb 2008 yılında web hizmetleri vermek için Muğla’da hizmete başlamıştır. Clia web Hosting ilk olarak KCR Bilgisayar adlı Ortaca vergi dairesine bağlı bir hosting şirketi olarak başlamıştır.

Cliaweb 2008 yılında web hizmetleri vermek için Muğla’da hizmete başlamıştır. Clia web Hosting ilk olarak KCR Bilgisayar adlı Ortaca vergi dairesine bağlı bir hosting şirketi olarak başlamıştır. Gelişen teknoloji ile bizlerde gelişip ekibimizi de büyüterek Cliaweb Web Hosting şirketi adı altında yenilenmekteyiz. 15 yıldır faaliyet süren hosting hizmetimize yıllar içinde bir çok hizmet eklemiş ve eklemeye devam etmekteyiz. Clia web genel anlamı ile cliaweb hosting, alan adı, cliaweb sunucusu ve diğer birçok web hizmetleri sağlayan bir şirkettir.

Cliaweb adlı şirketimizden aldığınız hizmetler, firmamızda çalışan alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta ve aklınıza takılan tüm sorulara hızlı bir şekilde çözüm bulunarak dönüş yapılmaktadır.

Hem bireysel müşterileri için hem de kurumsal müşterileri için sağladığı bir çok hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler;

Web Hosting (Web site Barındırma)
Alan Adı (Domain)
Bayi Hosting (Reseller Hosting)
Vps (Virtual Private Server)
Vds (Virtual Dedicated Server)
Radyo Hosting (WHMSonic Radyo Hosting)
Lisanlar (cpanel, fantastico, softaculous, litespeed, whmsonic, rvskin)

Yukarıda bulunan hizmetlerin yanında Cliaweb web hosting tarafından sunulan birçok web hizmeti bulunmaktadır. Cliaweb bünyesinde bulunan farklı hizmetler ile kendilerini kurumsal olan bir çok şirkete tanıtmışlardır.

Neden Cliaweb Web Hosting ile Çalışmalısınız?

Yüzlerce web hosting hizmeti veren şirketlerden firmamızı ayıran ve bizleri tercih etmenizi sağlayacak gelişmiş özellikler barındırmaktayız. Bu özellikler kısaca %99,98 Uptime, yüzlerce Script seçenekleri, kullanıcı dostu kontrol panelleri, yüksek güvenlik sistemlerimiz, cloud teknolojimiz, optimizasyon seçeneklerimiz ve 7/24 müşterilerimize destek vermeyi amaçlayan destek sistemimizdir.

%99,98 Uptime; Telekom, Tellcom, Superonline gibi alanında uzman şirketler ile ve yedekli olan Cogent hat ile oluşabilecek sunucu kesintilerini daha kısa sürede iyileştirmekteyiz. Müşterilerimize %99,98 Uptime vaat etmekteyiz.

Script Seçenekleri; Paylaşımlı olan web hostinglerde yer almakta olan softaculous ile WordPress sitesininde içerisinde bulunduğu yüzlerce scripti tek tıkla beklemeden kurma imkanı vermekteyiz.

Kontrol Panel; VPS ve VDS sunucularda müşterilerimize kolay yönetim paneli sunuyoruz. Sunucu panelinden reboot, restart, power on off gibi işlemler zorlanmadan kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Yüksek Güvenlik;  Hosting, VPS, VDS veya Fiziksel Sunucu hizmetlerinde müşterilerine ücretsiz Layer 3 – 4 seviye 450 Gbps ‘e kadar Voxility Koruma sunuyoruz.

7/24 Destek; Alınan tüm hizmetlerde müşterilere 7/24 ücretsiz teknik destek sağlamaktayız. Aldığınız hizmetin kapsadığı şekilde tamamen ücretsiz olarak destek sağlamaktayız.

Cloud Teknolojisi; Cloud Teknolojisi ile müşterilerimize daha verimli clia web hosting hizmetleri sunmaktayız. Özellikle paylaşımlı olan hostinglerde hız ve performans olarak artılar sağlamaktayız.

Optimizasyon Desteği; VPS, VDS ve Dedicated sunucu hizmetlerinde tamamen ücretsiz şekilde sunucu taraflı performans amaçlı optimizasyon gerçekleştiriyoruz.

Cliaweb Web Hosting Güvenilir Mi?

Cliaweb web hosting şirketi güvenirliği konusunda müşterilerini hiç düşündürmemektedir. Clia Web Hosting Hizmetleri şirketi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir yer sağlayıcıdır. Web barındırma amaçlı clia web hosting, cliaweb sunucu ve alan adı hizmetleri sağlamaktadır. 5651 sayılı İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLU İLE İŞLENEN SUÇLAR İLE MÜCADELE EDİLMESİ kanununun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. Bilgi ve teknoloji kurumu tarafından verilen yetki belge numarası 3109 dur.

Ayrıca 15 yıllık verdiğimiz hizmetler sonucu firmamızın bünyesine kazandırdığımız referanslar ve firmamızın kaliteli profesyonel ekibi sayesinde son derece güvenilir bir imaj sergilemekteyiz. Ekibimizinde katkıları ile her geçen gün gelişerek web hosting sektöründe büyümekte ve rakiplerimizi elemekteyiz. Şirket politikası olarak güvenilirliğe ve çözüm odaklı olmaya oldukça önem vermekteyiz. Referanslarımızın istek ve sorunlarını dikkate alır. Firmamızı bu istekler ve sorunlar doğrultusunda geliştirmekteyiz.

Cliaweb

Cliaweb Details

Ücretsiz Hizmetler:
Kuruluş:
Bulunduğu İl:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.

Cliaweb
8.3/10