Google’nin alan adı kaydı sağlayanlar için sunmuş olduğu bir çok özelliği de ücretsiz verdiği domain kayıt ve transfer servisi, domains.google

Google tarafından 2014 yılında hizmete sunulan ve yakın zamanda betadan çıkan Google Domain uyguladığı fiyat politikalarıyla son zamanlarda dünyanı en popüler alan adı kayıt sağlayıcı oldu. Arkasında Google’nin olması ve uzun süre piyasaya göre çok daha uygun fiyatlı olması sebebiyle en güvenilir domain firmaların başında gelmeye başladı. Alan adlarını sabit fiyatla 10 yıla kadar yenileme ve transfer yapabilme imkanı sunması da domain.google‘nin en büyük avantajlarından.

Sadece alan adı hizmetinden dolayı çok fazla teferruata gerek olmadan alan adı kaydı ve transferinin yapılması da işlemleri hızlandırıyor.

Google Alanadı; alan adı kaydı, alan adı gizliliği, DNS hosting, DNSSEC, Dinamik DNS, alan adı yönlendirme ve e-posta yönlendirme hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca alan adını; Blogger, Google Sites, Squarespace, Wix.com, Weebly ve Shopify servislerine kolayca bağlanabilmekte. Google Domains, ICANN tarafından onaylanmıştır.

Neden Google Domain ?

✅Kalite ve güvenili ✅Gizlilik koruması
✅Profesyonel panel ✅E-posta yönlendirme
Güvenli ve güvenilir Cloud DNS ✅Katma değerli ek maliyetsiz
✅Google 2 Adımlı Doğrulama ve DNSSEC ✅Alan ve alt alan yönlendirme
 

  domain.google google domain

Google Domain Details

Destek Yöntemleri:
Ücretsiz Hizmetler:
Kuruluş:
Veri Merkezi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Google Domain
1.0/10