Google’nin alan adı kaydı sağlayanlar için sunmuş olduğu bir çok özelliği de ücretsiz verdiği domain kayıt ve transfer servisi, domains.google

Google tarafından 2014 yılında hizmete sunulan ve yakın zamanda betadan çıkan Google Domain uyguladığı fiyat politikalarıyla son zamanlarda dünyanı en popüler alan adı kayıt sağlayıcı oldu. Arkasında Google’nin olması ve uzun süre piyasaya göre çok daha uygun fiyatlı olması sebebiyle en güvenilir domain firmaların başında gelmeye başladı. Alan adlarını sabit fiyatla 10 yıla kadar yenileme ve transfer yapabilme imkanı sunması da domain.google‘nin en büyük avantajlarından.

Sadece alan adı hizmetinden dolayı çok fazla teferruata gerek olmadan alan adı kaydı ve transferinin yapılması da işlemleri hızlandırıyor.

Google Alanadı; alan adı kaydı, alan adı gizliliği, DNS hosting, DNSSEC, Dinamik DNS, alan adı yönlendirme ve e-posta yönlendirme hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca alan adını; Blogger, Google Sites, Squarespace, Wix.com, Weebly ve Shopify servislerine kolayca bağlanabilmekte. Google Domains, ICANN tarafından onaylanmıştır.

Neden Google Domain ?

✅Kalite ve güvenili ✅Gizlilik koruması
✅Profesyonel panel ✅E-posta yönlendirme
Güvenli ve güvenilir Cloud DNS ✅Katma değerli ek maliyetsiz
✅Google 2 Adımlı Doğrulama ve DNSSEC ✅Alan ve alt alan yönlendirme
 

  domain.google google domain

Google Domain Details

Destek Yöntemleri:
Ücretsiz Hizmetler:
Kuruluş:
Veri Merkezi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun