Hostlab, çoklu platformlu kaliteli sunucu hizmetleri sunan bir teknoloji şirketidir. Hostlab, hosting hizmetlerini her bütçeye uygun fiyatlarla sunmak için özelleştirilmiş çözümler sunar. Hostlab hosting, birçok avantaj sağlayan, güvenilir, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu çözümler sunar.

Hostlab, resmi adını 2017 yılında Bursa’da kurularak almış, geçmişi 2010 yılına dayanan , Türkiye ve Avrupa sunucularıyla hizmet sağlayan yer sağlayıcıdır.

Piyasada ağırlıklı olarak bayi hosting ve sunucu kiralama alanında hizmetlerinin olduğunu görüyoruz. Kurulduğu ilk dönemlerde sadece bireysel hosting satışı yapsalar da ilerleyen zamanlarda bu hizmetler ağırlıklı olarak sunucu ve hizmetleri satışına dönmüş gözüküyor.

Birçok yeni kurulan hosting firmasında Hostlabın ürün yelpazesinden yararlanarak firma açtığını biliyoruz. 2021 yılında tamamen kurumsal bir yapıya geçmeleri dolayı piyasada güven verdiklerini ve tercih edildiğine tanık oluyoruz.  Türkiye ve Almanya lokasyon hosting ve sunucu hizmetleri bulunuyor.

Hostlab hostingin hizmetlerine değinecek olursak; Domain kayıt, Linux hosting, Windows hosting, Radyo hosting, Wordpres hosting, Reseller hosting, Sanal sunucu, Sunucu kiralama, Sunucu barındırma, Ssl hizmetleri, Lisans hizmetleri, Toplu e-mail gibi ürünlerin yer alduğunı söyleyebiliriz.

Web Hosting hizmetlerindeki ortak özelliklerden bahsetmek gerekirse;

✅ SSD diskli sunucular
✅Ücretsiz SSL
✅ Ücretsiz site taşıma.
✅ CloudFlare

 

Hostlab Hosting Fiyatları, Sunucu Fiyatları, Co-Location Fiyatları

Hostlab.com İletişim ve Adres

İnternet sitelerinde yer alan bilgilere göre;  Müşteri Hizmetleri: 0850 840 0 522 (LAB)  Telefon / Faks: 0224 334 0 523  ADRES: Barış Mh. İzmir Yolu Cd. No: 202/8 Nilüfer / BURSA

Hostlab Şikayet

ikayet var üzerinde takip edilebilir.  https://www.sikayetvar.com/hostlab

Hostlab Destek

info@hostlab.com mail adresi ve Müşteri Hizmetleri: 0850 840 0 522 numarasından ulaşılabilir. Hangi aralıklarla hizmet verdiklerinin bilgisi sitelerinde yer almıyor.


hostlab

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun