Hostlab, çoklu platformlu kaliteli sunucu hizmetleri sunan bir teknoloji şirketidir. Hostlab, hosting hizmetlerini her bütçeye uygun fiyatlarla sunmak için özelleştirilmiş çözümler sunar. Hostlab hosting, birçok avantaj sağlayan, güvenilir, ölçeklenebilir ve kullanıcı dostu çözümler sunar.

Hostlab, resmi adını 2017 yılında Bursa’da kurularak almış, geçmişi 2010 yılına dayanan , Türkiye ve Avrupa sunucularıyla hizmet sağlayan yer sağlayıcıdır.

Piyasada ağırlıklı olarak bayi hosting ve sunucu kiralama alanında hizmetlerinin olduğunu görüyoruz. Kurulduğu ilk dönemlerde sadece bireysel hosting satışı yapsalar da ilerleyen zamanlarda bu hizmetler ağırlıklı olarak sunucu ve hizmetleri satışına dönmüş gözüküyor.

Birçok yeni kurulan hosting firmasında Hostlabın ürün yelpazesinden yararlanarak firma açtığını biliyoruz. 2021 yılında tamamen kurumsal bir yapıya geçmeleri dolayı piyasada güven verdiklerini ve tercih edildiğine tanık oluyoruz.  Türkiye ve Almanya lokasyon hosting ve sunucu hizmetleri bulunuyor.

Hostlab hostingin hizmetlerine değinecek olursak; Domain kayıt, Linux hosting, Windows hosting, Radyo hosting, Wordpres hosting, Reseller hosting, Sanal sunucu, Sunucu kiralama, Sunucu barındırma, Ssl hizmetleri, Lisans hizmetleri, Toplu e-mail gibi ürünlerin yer alduğunı söyleyebiliriz.

Web Hosting hizmetlerindeki ortak özelliklerden bahsetmek gerekirse;

✅ SSD diskli sunucular
✅Ücretsiz SSL
✅ Ücretsiz site taşıma.
✅ CloudFlare

 

Hostlab Hosting Fiyatları, Sunucu Fiyatları, Co-Location Fiyatları

Hostlab.com İletişim ve Adres

İnternet sitelerinde yer alan bilgilere göre;  Müşteri Hizmetleri: 0850 840 0 522 (LAB)  Telefon / Faks: 0224 334 0 523  ADRES: Barış Mh. İzmir Yolu Cd. No: 202/8 Nilüfer / BURSA

Hostlab Şikayet

ikayet var üzerinde takip edilebilir.  https://www.sikayetvar.com/hostlab

Hostlab Destek

info@hostlab.com mail adresi ve Müşteri Hizmetleri: 0850 840 0 522 numarasından ulaşılabilir. Hangi aralıklarla hizmet verdiklerinin bilgisi sitelerinde yer almıyor.


hostlab

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.
Godaddy, özellikle internet ortamında oldukça sık reklam vermesi dolayısıyla hosting veya alan adı satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka adı duyulmuş firmalardan bir tanesidir. Godaddy üzerinde yararlanılabilecek onlarca farklı web hizmeti bulunmaktadır.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.

Hostlab
8.0/10