Netiyi Web Hosting firması 2014 Yılının Ocak ayında Amasya ilinde faaliyetine başlamıştır. Firmamız ilk kurulduğu zamanlarda Netiyi Sunucu Barındırma, Netiyi Sunucu Kiralama, Paylaşımlı Sunucu, Cloud Sunucu, Netiyi Web Hosting, Bayi Hosting, Alan Adı Tescil hizmetleri vererek başlamıştır.

Netiyi Web Hosting firması 2014 Yılının Ocak ayında Amasya ilinde faaliyetine başlamıştır. Firmamız ilk kurulduğu zamanlarda Net iyi Sunucu Barındırma, Net iyi Sunucu Kiralama, Paylaşımlı Sunucu, Cloud Sunucu, Netiyi Web Hosting, Bayi Hosting, Alan Adı Tescil hizmetleri vererek başlamıştır. Referanslarının verdiği geri dönütler ile firmamız kendini geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Netiyi Web Hosting; Limitsiz Hosting, Bayi Hosting, DDOS Korumalı Hosting, WordPress Hosting
  • Net iyi Sunucu Hizmetleri; Kiralık Sunucu, DDOS Korumalı Sunucu, VDS Sunucu, Korumalı VDS Sunucu, VPS Sunucu, Cloud (Bulut) Sunucu
  • SSL Sertifikası

Yukarıdaki hizmetlerinde dahil olduğu daha bir çok hizmet vermekte olan Net iyi firmamız Türkiye’nin öncülerinden biri olan Net iyi Telekom  adlı bir veri merkezine sahiptir. Netiyi Telekom Superonline, Türk Telekom ve Cogent şirketinin yedek fiber bağlantılarını bünyesinde bulundurmaktadır. Teknoloji ile gelişen ve en son teknolojik donanımlar tercih eden Net iyi Hosting şirketi, erişim sürekliliğini sağlamak için yedekli config’ler kullanmaktadır. Net iyi Telekom’da sanallaştırılmış olan sunucu donanımlarında, Dell sunucular tercih edilmektedir. Sanallaştırma yapan yapısında ise raid10 ve raid50 mimarisi kullanılmıştır. Yedekli olan disk mimarisi ağ güvenliğini sağlamaktadır.

Deneyimli ve alanlarında profesyonel olan teknik personeller, network grafiklerini 7/24 saat kontrol ederek oluşabilecek sorunları çözümlemektedir.

Netiyi Web Hosting Şirketini Neden Tercih Etmeliyiz?

Netrix Firewall; Netrix firewall ile müşterilerimize üst düzey koruma performansı sağlar. Yazılımı yerli olarak geliştirmiştir. HTTP GET/POST saldırılarından kurtarmak için geliştirilen Netrix, sitelerinizi sürekli kontrol ederek, saldırıları engellemektedir. Kendi kendini geliştirme özelliği ile Netrix, gün geçtikçe büyümektedir.

Netiyi Destek Sistemi; Netiyi bünyesindeki destek sistemi ile 7/24 saat ihtiyaç duyduğunuz her an teknik sistemimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Netiyi, destek sisteminde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözüm odaklı çalışma prensibini yıllardır bensemekteyiz. 9 yıllık çalışma tecrübemizde edindiğimiz bilgileri müşterilerimizin sorunlarının çözümleri için yardım ederken kullanmaktayız ve müşterilerimize bu bilgileri düzenli olarak aktarmaktayız.

Netrix Web Cache; Netrix Web Cache, Net iyi tarafından geliştirilmiş, sitelerin daha hızlı yanıt vermesini sağlamakta olan Web Önbellek sistemidir. Netrix sayesinde siteleriniz yandex, bing, yahoo veya google gibi arama motorlarında ön sıralarda sıralanmaktadır. Ayrıca sitelerin ön belleğini kaydederek siteyi ziyaret eden ziyaretçilere ve kullanıcılara en iyi deneyimi sunmaktadır.

Net iyi Mail Gateway; Netiyi Hosting bünyesinde bulunan tüm servis ve hizmetlerde, giden veya gelen mail trafikleri Mail Gateway tarafından sürekli taranmaktadır. Gelişmiş Mail Gateway üzerindeki gelen ve giden tüm mailleri, spam olan maillerden ayırarak, temiz bir mail trafiği, temiz bir mail kutusu sunmak için sürekli çalışmaktadır. Yeni geliştirilmiş olan ve kendini sürekli yenileyen bu Netiyi Mail Gateway sistemi sayesinde, mail kutuları daha temiz olmaktadır. Maillerin alıcıya gitmemesi veya maillerin gelmemesi, IP adresinin kara listede yer alması gibi sorunları Mail Gateway ile önleyebilirsiniz.

Net iyi Cloud Storage; EMC tabanlı ve modüler storage olan altyapı ile arızalardan ve bakım çalışmalarından etkilenmemektesiniz. Modüler yapı ile firmamız bakım çalışmaları yaparken erişim kesintileri olmamaktadır. SSD tabanlı olan storage altyapımı ile siteler artık daha güvenilir ve çok daha hızlı açılmaktadır.

netiyi

netiyi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Netiyi
7.0/10