Niobe Hosting; 7/24 hızlı destek ekibi ile Sınırsız Web Hosting, Domain Kayıt ve Tescil, Reseller Hosting, Sunucu ve SSL Sertifikası hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz
Niobe Hosting, sorunsuz, hızlı, güvenilir internet hizmeti almak isteyen birey ve kurumların bu taleplerini yenilikçi yapısı ve donanımlı kadrosuyla yerine getirir.

Vizyonumuz
Niobe Hosting, alanındaki tüm gelişmelere eş zamanlı uyum sağlayarak, yirmi yılı aşan deneyiminin de verdiği avantajla , pazardaki güçlü konumunu sürdürülebilir kılmayı ve hizmet sağladığı müşterilerinin memnuniyet yüzdesini uluslararası standartların üzerinde tutmayı hedefler.

Hakkımızda
2000 yılında faaliyetlerine başlayan Niobe Hosting, kısa sürede yakaladığı portföy başarısıyla Türkiye’de alanının öncü kurumlarından biri olmayı başardı. Bu süreçte 100 bini aşan domain kaydı gerçekleştiren kurumumuz, 30 binden fazla siteye hosting hizmeti sağladı. Ayrıca 1000’den fazla sunucu hizmeti sağlayan Niobe Hosting, dinamik ve çağdaş ve kalite odaklı yapısıyla alanının lider nitelikleri taşıyan konumunu sürdürüyor.

İzmir merkezli veri merkezi detayları;

2 x 10 Gbit Fiber Network
2 x 200 KVA UPSs
2 x 250 KVA Generators

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Niobe Hosting
8.0/10