Niobe Hosting; 7/24 hızlı destek ekibi ile Sınırsız Web Hosting, Domain Kayıt ve Tescil, Reseller Hosting, Sunucu ve SSL Sertifikası hizmetlerini sunmaktadır.

Misyonumuz
Niobe Hosting, sorunsuz, hızlı, güvenilir internet hizmeti almak isteyen birey ve kurumların bu taleplerini yenilikçi yapısı ve donanımlı kadrosuyla yerine getirir.

Vizyonumuz
Niobe Hosting, alanındaki tüm gelişmelere eş zamanlı uyum sağlayarak, yirmi yılı aşan deneyiminin de verdiği avantajla , pazardaki güçlü konumunu sürdürülebilir kılmayı ve hizmet sağladığı müşterilerinin memnuniyet yüzdesini uluslararası standartların üzerinde tutmayı hedefler.

Hakkımızda
2000 yılında faaliyetlerine başlayan Niobe Hosting, kısa sürede yakaladığı portföy başarısıyla Türkiye’de alanının öncü kurumlarından biri olmayı başardı. Bu süreçte 100 bini aşan domain kaydı gerçekleştiren kurumumuz, 30 binden fazla siteye hosting hizmeti sağladı. Ayrıca 1000’den fazla sunucu hizmeti sağlayan Niobe Hosting, dinamik ve çağdaş ve kalite odaklı yapısıyla alanının lider nitelikleri taşıyan konumunu sürdürüyor.

İzmir merkezli veri merkezi detayları;

2 x 10 Gbit Fiber Network
2 x 200 KVA UPSs
2 x 250 KVA Generators

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun