OdeaWeb 2015 yılında internet hosting ve alan adı sektöründe faaliyetlerine başlamış bir web hizmet sağlayıcısıdır. Uygun fiyatlandırma ve maksimum performans politikalarıyla birlikte internet dünyasında faaliyet gösteren birçok kişinin, kuruluşun gönlünü kazanmayı başarmıştır.

OdeaWeb 2015 yılında internet hosting ve alan adı sektöründe faaliyetlerine başlamış bir web hizmet sağlayıcısıdır. Uygun fiyatlandırma ve maksimum performans politikalarıyla birlikte internet dünyasında faaliyet gösteren birçok kişinin, kuruluşun gönlünü kazanmayı başarmıştır. Odeaweb, Rakip firmalarda bulunan birçok eksikliği gidermeyi başardığı için rakipleri arasında en çok tercih edilen hosting firmalarından biri olmuştur.

Odea Web’de, web dünyasında en çok ihtiyaç duyulan domain, hosting gibi hizmetlerin yanı sıra özellikle kapsamlı web projelerine sahip kurumsal şirketler için E-Posta barındırma hizmeti, kiralık sunucular, dedicated sunucular, VDS ve VPS sunucular gibi hizmetleri de bulmak mümkündür. Firmanın müşteri anlayışı oldukça yüksektir, yaşanan sorunlara karşın sürekli olarak aktif destek çözümleri sunmaktadır. Rakipleri arasında kayda değer bir sıralama elde etmeyi başaran Odea Web, hosting şirketi arayışında olan internet kullanıcıları ve kuruluşlar için tercih edilebilecek hizmet sağlayıcılar arasında yer almaktadır.

OdeaWeb Hosting Fiyatları Nasıl?

OdeaWeb hosting fiyatları, yukarıda da belirtildiği üzere firmanın “Uygun fiyatlandırma ve maksimum performans” anlayışı sayesinde oldukça uygun tutulmaktadır. Müşterilerini cezbetmeyi başaran en önemli etken, hosting fiyatları piyasasına nazaran daha uygun fiyatlandırmalar sunmayı başarmasının yanı sıra OdeaWeb’in hosting performansı, sunucu hızı ve özellikle 7/24 kesintisiz destek anlayışı olarak bilinmektedir.

OdeaWeb hosting hizmetleri tüm bu detaylar incelendiğinde tercih edilebilecek hizmet sağlayıcı firmalar arasında yer almaktadır. Çeşitli şikayet platformlarında firma karnesi incelendiğinde özellikle büyük çaplı projelerde zaman zaman kesintiler yaşanabildiği görülse de, firmanın müşterilere ve hizmetlerine karşı son derece çözüm odaklı yaklaştığı anlaşılabilmektedir. Böylelikle firma, kendisi ile sorun yaşayan müşterilere hızlı çözümler sunarak müşteri kaybını önlemeyi başarmaktadır.

OdeWeb Nasıl Kullanılır?

OdeaWeb kullanımı oldukça kolaydır, tüm diğer alan adı ve hosting hizmet sağlayıcılarında olduğu gibi bir müşteri hesabı açılması yeterlidir. Ardından ihtiyaç duyulan hizmetlere ait paketler incelenebilir ve bütçeye göre paket seçimi yapılabilir. Sepet ekranında hizmet ödemesi tamamlandıktan sonra kısa bir süre içinde hizmetler aktif edilmekte ve müşterilerin kullanımına açık hale getirilmektedir.

Odea Web firmasına ait resmi internet sitesine www.odeaweb.com adresinden erişilebilir. Siteye giriş sağlandıktan sonra “Müşteri Girişi” seçimi yapılabilir ve ardından kayıt olma ya da giriş yapma işlemleri gerçekleştirilebilir. Giriş yapıldıktan sonra alan adı, hosting, sunucu, E-Posta, SSL Sertifikası gibi temel hizmetlerin dışında birçok web hizmeti Odea Web üzerinde görüntülenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun