Uzun süredir faaliyette olan Alastyr, web hosting sektöründe adını sıkça duyuruyor. Bir çok kurumsal ve bireysel İnternet sitesinin de arka planında yer alıyor. Rekabetçi fiyatlarıyla hizmet almak isteyeceğiniz bir firma diyebiliriz.

Alastyr tüm dünyayı birbirine komşu yapan ve küresel bir ağ olan world wide web (www) insanlar tarafından kullanılan bilgisayarlar aracılığı ile web tarayıcısı ile interneti kullananların bilgi ve veri paylaşıp, okuyabileceği ve yazabileceği sanal bir ortamda bulunmanız için gerekli alt yapı hizmetlerini sunar.

Web hizmetleri sağlayıcısı teknoloji firması olarak web sayfanızla ilgili tüm bilgilerin dosyalarının 12 ay boyunca bir ana bilgisayarda saklanması ve sürekli olarak erişilebilir olmasını sağlayan hosting hizmeti sunar. Alan ismi olan domain. sunucu ve web ile ilgili hizmetleri sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Bir hosting, domain ve web ile ilgili hizmet sağlayıcı olarak; domain satışı yapılması, domain transferi, hazır site konusunda satış hizmeti, sunucu bakımı ve buna benzer hizmetleri de yapmaktadır.

Alastyr Hosting

Alastyr Hosting hizmeti alırken kullanıcılarına satış sırasında domain kayıt, kurumsal e-posta, SSL sertifikası, yüksek trafikli veya düşük trafikli web siteleri için ayrı ayrı seçeneklerde sunmaktadır. Kullanıcılarına her türlü teknik desteği veren firma konusunda uzman teknik ekiplerle çalışmaktadır. Teknik bilgisi yeterli olmayan ve yeterli donanıma sahip olmayan firmalar tarafından verilecek hizmetlerde bir takım sıkıntıların yaşanması son derece doğaldır.

Bunun önüne geçmek için firmamız haftanın 7 günü 24 saat kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hangi saat hangi gün aranırsa aransın teknik destek almak mümkündür. Bu kullanıcılar için oldukça önemli bir avantaj sağlar. Firmamız sorunlarla ve satın alımlarla ilgili oldukça ekonomik çözümler üreterek kullanıcı memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı başarmıştır.

 Alastyr Domain

 Alastyr Domain seçilen alan adı ile ilgili tüm teknik altyapıyı oluşturur. Domain herkesin bildiği gibi web sitesinin genel adıdır. Her site farklı bir domain adı kullanmaktadır. Sanal dünyada domain, web sitesi üzerinden yapılan ziyaretler için kullanıcıların sitenizi nasıl bulması gerektiği ve nasıl araması gerektiği konusunda bir yol göstericidir. Web sitesi ile siteyi kullananlara yaşatılacak ilk intiba domain hizmeti ile olur. Bu nedenden ötürü domain seçmek ve takip etmek oldukça büyük bir öneme haizdir.

İnternet ortamında site ile ilgili kullanıcılara fikir veren, marka konusunda bilinir olmayı sağlayan domain hizmeti doğru pazarlama stratejisi için önem arz eder. Domainde ve domain uzantılarında kullanılan anahtar kelimeler arama motorlarında sayfanın üst sıralarda yer almasını sağlar.

Alastyr Popüler Hizmetleri

Alastyr sanal dünya ile ilgili bir çok popüler hizmeti sorunsuz, kaliteli ve çözüm üretme tekniği ile sağlar. Başlıca sağladığı popüler hizmetlerden bazıları;

  • Domain hizmeti,
  • Hosting hizmeti,
  • Sunucu kiralama ve barındırma hizmetleri,
  • Teknoloji altyapı hizmetleri,
  • SSL sertifika işlemleri,
  • Web çözüm önerileri ve teknik destek hizmetleri,
  • Kurulum ve yedekleme hizmetleri,
  • Güvenlik hizmetleri,
  • Müşteri teknik destek ve yardım hizmetleridir.

Firmamız bu hizmetleri etkin ve yetkin teknik ekipleri ile 5 ile 30 dakika arasında cevaplamaktadır. Tüm hosting ve hizmetlerde en güvenilir ve en hızlı altyapı olanakları kullanılmaktadır. Hızlı çözümler üreterek kaliteli bir hizmet veren ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firmayız.

Alastyr Ne Kadar Güvenilir?

Alastyr; kurumsal bir kimliğe sahip, profesyonel bir ekiple, kaliteli ve garantili hizmet veren, teknik desteğini 7 gün 24 saat kullanıcılarından eksik etmeyen bir firma olarak hizmet vermektedir. Sanal dünyada yaşanan tüm teknolojik ve bilimsel yenilikleri yakından takip ederek hizmet alan müşterilerimizi güncel bilgi ve hızlı çözüm yolları ile tanıştırmak vizyonuna sahiptir.

Firmamız bu yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip etmenin yanında teknoloji üreten bir teknik ekibe de sahiptir. Sektörde 2002 yılından itibaren hizmet vererek kalitesini ispatlamış bir firmayız. Firma olarak güçlü bir teknolojik altyapı, donanım altyapısı, network altyapısı ve yazılım altyapısına sahiptir.

Alastyr, 2002 yılında kurulmuş, İzmir’de faaliyet gösteren web hosting ve domain firmasıdır. Uzun süredir faaliyette olmasından dolayı ve haklarında çok fazla şikayet bulunmamasından dolayı güvenilir firmalar arasında sıralayabiliriz. Birçok kişisel ve kurumsal müşterisinin de olduğunu piyasa analizimizden görebiliyoruz. Satıştaki hizmetlerine baktığımızda ağırlıklı olarak paylaşımlı hosting hizmetleri ve domain kaydı gibi hizmetlere olduğu görülüyor. Bulut sunucu ve Vps sunucu hizmet paketleri bulunurken, Fiziksel sunucuyla ilgili herhangi bir hizmetleri bu incelemeyi yaptığımız tarihlerde bulunmuyor. Fakat 2012 yılından bu yana kendi veri merkezleri bulunduğunu belirtiyorlar.

Uzun süredir faaliyette olan firmaların bir çoğuna göre Alastyr‘nin fiyat politikalarının da uygun olduğunu söyleyebiliriz. Paylaşımlı hostingler’de çeşitli paketleri bulunuyor. Bunlar arasında en ucuz hosting paketleri de yıllık 8.72$ olarak dikkatimizi çekiyor. Hostinglerin’de Linux hosting ve Windows hosting olarak da seçim yapılabilir. Linux’da cPanel ve Windows’da Plesk panel seçeneği sunuyorlar. Tüm sunucularında SSD disk olduğunu ve Litespeed gibi bazı eklentilerinde ücretsiz sunulduğu belirtiliyor.

En uygun paketlerinde birkaç sayfalık ya da trafiği bulunmayan siteleri barındıracak özellikleri bulunsa da sınırsız hosting paketlerinde verilen hizmet özellikleri fiyatlarına göre oldukça yüksek. Web Hosting‘de pişman olmayacağınız firmalar arasında yerinizi alabilir.

Bayi hosting, Kurumsal hosting, Seo hosting, WordPress hosting ve Hazır site hosting gibi farklı web barındırma seçenekleri de sunuyorlar. Özellikle seo hosting ve paket detayları piyasada çok fazla bulunmayan ve dikkat çeken bir hizmet diyebiliriz.

Domain kayıtları içinde bir çok kampanyaları bulunduğunu sık sık görüyoruz, özellikle yeni kayıt avantajları birçok firmaya göre de avantajlı. Yaklaşık 150 alan adı uzantısını destekliyorlar.

Alastry.com Rekabetçi fiyatlandırma ve destek hizmetleriyle pişman olmayacağınız bir seçim olabilir.

alastyr

alastyr.com hosting

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Alastyr
8.0/10