Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!

daha.net, 2010 yılında Kurumsal ve Bireysel müşterilere kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Kanadalı SoftCom Group Inc. ortaklığı ile kurulmuştur. Sektöre ciddi yatırımlar yapan şirketimiz son teknoloji altyapısı ve yenilikçi çalışmaları ile kısa sürede sektörün öncü firmalarından biri olmuştur.

SoftCom Group Inc. 2012 yılında Ingram Micro tarafından satın alınmıştır. Bu satın alım sonrasında daha.net, başta Microsoft, cPanel ve Comodo gibi dünya devi şirketlerle anlaşmalarını yenilemiş, ekibini ve kalitesini arttırarak hizmetlerine devam etmiştir.

2021 yılı Hazıran ayında şirketimizin ünvanı Cloud Teknoloji Bilişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi olarak değiştirilmiştir. Bu değişim sonrası genel merkezi İstanbul’un kalbi 4. Levent’e taşınan ve tüm altyapısı yenilenen daha.net, mevcut ekibiyle müşterilerine en kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Türkiye / İstanbul lokasyon sunucularımızla, güvenilir 7/24 gerçek teknik destek ile, son teknoloji altyapımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daha.net, Türkiye’nin sektöründeki lider oyunculardan bir tanesidir. Bireysel Hosting, Kurumsal Hosting, Ucuz Hosting, Sınırsız Hosting, Bayi Hosting ve diğer web hosting paketlerimiz ile Cloud Sunucu hizmetlerimiz ve yüzlerde domain tescil servisi ile Türkiye Hosting sektöründe 12 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir.

Tüm sunucularımız İstanbul lokasyonlu PCI/DSS sertifikalı Tier III veri merkezinde barındırılmaktadır. Veri merkezi, 100 Gbps üzeri aktif ve tam yedekli yurt içi ve yurt dışı internet erişim kapasitesi ve tüm büyük operatörlerle peering, yedekli fiber güzergahları, iklimlendirme, tam yedekli UPS altyapısı, tam yedekli transformatör altyapısı, iki jeneratör ve tüm kabinlerde A+B çift enerji sistemlerini desteklemektedir. Sistem dahilinde ” %99.99 Çalışabilirlik ” garantisi vermektedir.

daha.net uluslararası denetim firması tarafından yapılan incelemelerde ISO 27001:2013 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi standardını ve ISO 9001:2015 şartlarına uygun Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem standardını kapsam dahilinde uyguladığı yapılan denetim sonucu belgelemiştir.

Siz de Türkiye’nin en büyük Holding ve Şirketlerine hizmet veren daha.net‘in dünyasına katılmak için sitemizi gezebilir, hizmetlerimizi inceleyebilir ve en uygun fiyatlarla istediğiniz hizmetlerin sahibi olabilirsiniz. ”

 

One Reply to “Daha”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.

Daha
9.0/10