Güzel hosting İstanbul’da kurulmuş paylaşımlı hosting ve alan adı kaydı sağlayan destek sistemiyle bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir marka. Güzelnet domain ve hosting barındırması olarak 200.000 web sitesine ev sahipliği yapıyor.

Güzel hosting, 2008 yılında kurulmuş domain ve hosting Webmaster hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. 2008 yılından beri başta alan adı (domain) ve hosting (barındırma hizmeti) olmak üzere Webmaster dünyasında yararlı olabilecek birçok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Güzel.Net.Tr’nin 2023 yılı itibariyle incelendiği zaman yüz binlerce internet sitesinin, programın ve platformun ev sahipliğini yaptığı görülmektedir.

Uygun fiyatlandırma politikaları ve kullanıcı memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde Güzel Hosting her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Özellikle WordPress barındırma hizmetleri ve sunucu hizmetleri Webmaster dünyasında büyük ilgiyle karşılanmakta ve birçok kişi, kuruluş tarafından diğer firmaların hizmetlerine tercih edilmektedir. Bu durumun en büyük sebeplerinden bir tanesi, GüzelNet’in fiyatlarının diğer çeşitli hizmet sağlayıcılar ile karşılaştırıldığı zaman daha uygun görünmesi olmaktadır.

Güvenilirlik açısından Güzel Net endişeye yer bırakmamaktadır. Zira platformun 2023 yılı itibariyle yaklaşık 15 yıllık bir hizmet geçmişi söz konusudur. Bu yıllar içinde internet dünyasında başarılı olmuş birçok projenin ve programın da Güzel Net Hosting üzerinde barındırıldığını söylemek yanlış olmaz. Hosting, alan adı, sunucu, E-Posta veya çeşitli diğer hizmet arayışında olanlar için önerilebilecek şirketlerden bir tanesi kesinlikle Güzel Net’dir.

Güzel Hosting Güvenilir Mi?

Hosting, alan adı veya diğer Web hizmetleri için arayışı bulunanlar, sık sık “GüzelNet Domain güvenilir mi?” şeklinde araştırmalar yapıyorlar. GüzelNet’in güvenilirliği konusunda endişeye yer vermediğinden, ortaya çıktığı yıldan beri oldukça başarılı işlere imza attığından yukarıda bahsedilmişti. Güzel Domain Hosting güvenilirlik konusunda kendini kanıtlayabilmiş ve faaliyetlerini hız kesmeden devam ettirmeyi başarmış web hizmet sağlayıcıları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Sunduğu kesintisiz müşteri desteği sayesinde müşterilerin yaşayabilecekleri olası tüm sorunlara karşın hızlı bir şekilde aksiyon alan GüzelNet’in çözüm odaklı yaklaşımı ve müşteri memnuniyeti de oldukça kalitelidir. Hosting şirketlerinin en büyük sorunlarından bir tanesi müşteri desteği olmaktadır. Ancak Güzel hosting, bünyesinde saat fark etmeksizin hizmet veren ekibi sayesinde tüm sorunlara karşı kesintisiz bir şekilde müşteri desteği sunmakta ve böylelikle müşterilerin de güveninin kazanmaktadır.

GüzelNet iletişim sayfası üzerinde paylaşılan telefon numaraları sadece belirli saatlerde aktif olsa da site üzerinde müşteri paneli alanında bulunan “Destek Sistemi” sürekli olarak aktif ve müşterilere yardım için hazır bulunmaktadır. Bu alandan gönderilen talepler ve sorular Güzel Net ekibi tarafından çoğu zaman gece geç saatlere kadar takip edilmekte, incelenmekte ve yanıtlanmaktadır. Tüm bu detaylar göz önünde bulundurulduğu zaman “Güzel Net Hosting & Domain güvenilirdir.” demek pek de zor olmayacaktır.

GüzelNet Hosting Hizmetleri

Güzel Domain üzerinde bulunan hizmetler başta hosting (barındırma hizmeti) ve domain (alan adı hizmeti) olmak üzere oldukça fazla sayıda görülmektedir. Güzel Hosting’den alınabilecek hizmetler kişisel internet siteleri, projeler, programlar veya kurumsal girişimlerin tamamı için uygun seviyededir. Güzel Domain Hosting hizmetleri şu şekilde listelenebilir;

 • Alan adı hizmeti,
 • TR Alan adı hizmeti,
 • Alan adı transfer hizmeti,
 • Hosting barındırma hizmeti,
 • Avrupa lokasyon hosting hizmeti,
 • Radyo hosting hizmeti,
 • WordPress hosting hizmeti,
 • CPanel hosting hizmeti,
 • Reseller hizmeti,
 • Sunucu hizmeti,
 • SSL Sertifika hizmeti,
 • Site yapıcı hizmeti,
 • Kurumsal Mail hizmeti,
 • Sunucu yazılım lisansları,
 • WP Premium Cache.

Yukarıdaki hizmetlerin tamamı Güzel Hosting üzerinde mevcuttur. Bu hizmetlerden yararlanmak için www.guzel.net.tr adresine giriş yaptıktan sonra hizmet sayfasına erişmek ve gerekli seçimlerin ardından sipariş vermek yeterli olacaktır. Ardından satın alınan hizmet müşteri ürün ve hizmet yönetimi panelinde görünecektir. Sitenin arayüzü, kullanıcıların siparişlerini ve hizmetlerini takip etmesi açısından oldukça kolay bir kullanımı desteklemektedir.

Güzel Hostingin Diğer Sunmuş Olduğu Ortak Özellikler

✅Türkçe Kontrol ✅Hazır Scriptler ✅7/24 Destek
✅Cloudlinux ✅E-mail Filtreleme ✅PHPMyAdmin
✅CageFS ✅Dosya Yöneticisi ✅ade Garantisi
✅PHP Selector ✅Özel Hata Sayfaları
✅Ücretsiz Taşıma ✅SAS-SSD/NVMe Disk
✅Cron Jobs ✅%99 Uptime

güzel.net

güzel hosting

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.
Godaddy, özellikle internet ortamında oldukça sık reklam vermesi dolayısıyla hosting veya alan adı satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka adı duyulmuş firmalardan bir tanesidir. Godaddy üzerinde yararlanılabilecek onlarca farklı web hizmeti bulunmaktadır.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.

Güzel Hosting
8.0/10