Web hosting çözümleri bireysel ve kurumsal işletmeler için yüksek performanslı, hızlı, güvenilir sınırsız 100% SSD ucuz hosting paketleri en iyi fiyatlarla tasarlandı. 99,9% Uptime Garantisi. 7/24 Teknik Destek.

Hosting.com.tr; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, network ve altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Hosting.com.tr, üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Hosting.com.tr için en önemli husus “müşteri memnuniyeti” olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Hosting.com.tr, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Hosting.com.tr, müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir.

Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan Hosting.com.tr, aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlere sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.

Rakamlarla
Hosting.com.tr

+65 Bini Aşkın Mutlu Üye
Hosting.com.tr, giderek artan ürün yelpazesi, yaptığı uygun kampanyalar ve verdiği teknik destek ile mutlu üye kitlesini giderek büyütmekte.

+75 Bin Domain Kaydı
Son yıllarda yaptığı eşi görülmemiş domain kampanyaları ve ücretsiz domain servisleri ile giderek artan domain kayıt sayısı.

+30 Bin İnternet Sitesi
Sağladığı altyapı, her ihtiyaca uygun paketleri ve 7/24 ücretsiz desteği ile kullanıcılar siteleri için Hosting.com.tr’ye güveniyor.

Bini Aşan Sunucu
Her ihtiyaca göre özelleştirilen ve uygun fiyatlı sunucu çözümleri ile üyeler, sunucu konusunda hosting.com.tr’ye güveniyor.

+10 Bin E-posta Kullanıcısı
Artan e-posta trafiği nedeniyle yüksek kota ve antispam kaçınılmaz oldu. Kullanıcı başına ücretlendirme ile üyelerin tercihi Hosting.com.tr oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.
Godaddy, özellikle internet ortamında oldukça sık reklam vermesi dolayısıyla hosting veya alan adı satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka adı duyulmuş firmalardan bir tanesidir. Godaddy üzerinde yararlanılabilecek onlarca farklı web hizmeti bulunmaktadır.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.

Hosting.com.tr
8.0/10