Dijital ortamda yerinizi almak için çözüm ortağınız. Alan adı, hızlı hosting, ssl, kurumsal e-posta, cloud server ve cloud dns çözümlerimiz için hemen başvurun.

Kriweb Türk İnternet Ekosistemi’nin İlk Oyuncularından.
Kurulduğu yıl olan 1996’da kriweb.com sitesini yayınlayarak hosting faaliyetlerine başlamıştır. Teknolojik bakış açısı ve öngörüsü ile birlikte kriweb.com domainini Google’dan önce tescil eden ilk marka olmuştur.

1996
1996
Kriweb.com Kaydedildi
Kriweb.com domaini ilk kez kaydedildi

2017
Kriweb.com Dorabase Veri Merkezi Hizmetleri Tarafından Satın Alındı
Dorabase Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş Kriweb ile bir anlaşma sağladı. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak ilkesiyle satın aldı

2017
2018
2018
Google Partnerliği
Müşterilerimize ve bize katkı sağlayan araçları kazandık. Google Partnerliğini tamamladık.

2019
2019’da Barındırılan Web Sitesi Sayısı 30 000’i Geçti
Sizlerle beraber büyüdük. Servislerimizde üstün güvenlik ve kesintisiz hizmet anlayışıyla barındırılan site sayısı 30 bini geçti.

2019
2021
2021
2021’de Uçtan Uca Hizmet Anlayışla Kriweb.com Dorabase A.Ş ile Tam Entegrasyon Sağlandı!
Kriweb.com ile Dorabase arasında tam bir birliktelik sağlandı. Tüm araçlarımızı ve alt yapımızı en etkin şekilde düzenledik ve entegre ettik.

Kriweb Details

Kuruluş:
Veri Merkezi:
Bulunduğu İl:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Kriweb
8.0/10