MUVHost, ekonomik hosting paketleri, kiralık sunucu, sanal sunucu, lisans kiralama, alan adı kaydı ve SSL hizmetleri gibi veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.

Muvhost, 2014 yılında İstanbul kurulmuş, web hosting, alan adı, sunucu kiralama ve sunucu barındırma gibi alanlarda hizmet veren kurumsal yapılı bir yer sağlayıcısıdır.

İlk kurulduğu yıllarda MUV HOST ağırlıklı olarak hosting satışı, domain kaydetme gibi alanlarda hizmet sunmuş olsada ilerleyen zamanlarda sunucu kiralama, sunucu barındırma alanında da aktif rol oynamaya başlamışlar. Mevcut dönemde ise kendilerine ait kabinlerde ağırlıklı olarak kurumsal sunucu barındırma hizmeti verdiklerini görebiliyoruz.

3 farklı lokasyonda veri merkezi hizmeti veren Muvhost  2000+ fiziksel sunucuya ev sahipliği yapıyor. Türkiye dışında farklı lokasyon web hosting ve sunucu satışlarını da yaptıklarını görüyoruz.  Sitelerinden aldığımız bilgilere göre 7/24 kesintisiz destek hizmetleri bulunuyor. Öncelikleri hizmet ürünleri web hosting ve sunucu kiralama olsa da bu hizmetlerinin yanında lisans ürünlerinin de satışını yaptıklarını görüyoruz. Ayrıca ISO/IEC 27001:2013 ve ISO 9001:2015 sertifikalarına da sahipler.

MUV HOST İnternet sitesindeki bazı ürünlere değinmek gerekirse; Linux hosting, Kurumsal hosting, Reseller hosting, E-ticaret hosting, Radyo hosting, WordPress hosting, Sunucu kiralama, Sunucu barındırma, SSL, Panel lisansları, Server lisansları olarak listeleyebiliriz. Bir çok firmanın sağlamış olduğu sanal sunucu hizmetini vermediklerini görüyoruz.

Dedicated Sunucularında birden fazla lokasyon ve farklı konfigürasyonlarda sunucularının satışta olduğunu görüyoruz. İhtiyacınıza göre SSD, NVMe SSD, SATA disk seçimleriyle de satın alım yapabilirsiniz.

Web Hosting hizmetlerindeki ortak özelliklerden bahsetmek gerekirse;

✅ SSD diskli sunucular
✅Optimize edilmiş sunucular ve cloudlinux, litespeed gibi aktif eklentiler.
✅Ücretsiz SSL
✅Ücretsiz site taşıma.
✅İhtiyaca göre hosting paketi seçebilme.
✅7/24 Teknik destek.

Muvhost Hosting Fiyatları, Sunucu Fiyatları, Co-Location Fiyatları

Hosting barındırma olarak çok fazla çeşitlilikleri olduğunu görüyoruz, satışta 10’dan fazla hosting paketleri bulunuyor. Kullanım amacınıza göre hosting paketinizi belirleyebilirsiniz. Kaynak kullanımları haricinde tüm paketlerin ortak özellikleri ve aynı platformlar altında sağlandığını görüyoruz. (cPanel, Mail alt yapısı, Cloodlinux, Litespeed vs.)

En düşük hosting paketleri yıllık 3.40$’dan başlıyor. Kurumsal hosting yıllık 29.90$, Reseller hosting aylık 7.90$, WordPress hosting aylık 1.90$ ve diğer hosting paketleri de bu civarlarda olduğunu söyleyebiliriz.

Sunucu kiralamasındaki fiyatlar ise lokasyona ve sunucu özelliklerine göre değişiyor. Türkiye’de aylık 44.90$ başlarken, Fransa 24$, Almanya ise Hetzner firması altyapısındaki anlık değişen rakamlarla satışta gözüküyor.

Co-Location için de iletişime geçerek fiyat teklifi alabiliyorsunuz.

Muvhost İletişim ve Adres

İnternet sitelerinde yer alan bilgiye göre; (0 216) 606 49 72 – (0 850) 840 16 25

MUV Hosting İstanbul Datacenter

2. Sanayi Caddesi No:1220, Tuzla OSB Tuzla – İSTANBUL

MUVHost.com Bursa Datacenter

Demirtaş Cumhuriyet Mah. 1240 Sok. No:3 Osmangazi – Bursa

Merkez Ofis – Müşteri Hizmetleri

Çamlık Mh. Dinç Sk. No.4 (Muyar Plaza) Kat.5 D.36 Ümraniye – İSTANBUL

Muvhost Şikayet

Şikayet var üzerinde https://www.sikayetvar.com/muvhost

Muvhost Destek

7/24 olarak destek@muvhost.com mail adresi üzerinden ve 0216 606 49 72 telefonu üzerinden destek alınabilir.

muvhost.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.
Godaddy, özellikle internet ortamında oldukça sık reklam vermesi dolayısıyla hosting veya alan adı satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka adı duyulmuş firmalardan bir tanesidir. Godaddy üzerinde yararlanılabilecek onlarca farklı web hizmeti bulunmaktadır.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.

Muvhost
8.0/10