Türkiye’nin en büyük veri merkezi ve alt yapısına sahip Sadece Hosting yüksek performanslı sunucu ve hosting çözümleri sunmaktadır.

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Sadece Hosting; güçlü alt yapısı, işletmelerin ve bireylerin dijital işleyiş için ihtiyaç duyduğu dijital teknolojiler ve hizmetler açısından çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve vizyoner yönetimiyle Hosting ve Veri merkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2.200m2 alan üzerinde; 50.000+ Web Hosting, 4.000+ Cloud Server, 6.000+ Fiziksel Sunucuya tam yedekli fiber güzergâhları üzerinden 100 Gbit/s’nin üzerinde aktif bir internet kapasitesi ile ve tam yedekli enerji altyapısı ve iklimlendrime altyapıları ile kesintisiz bir servis verilmektedir.

Bu rakipsiz altyapı üzerinde Dedicated Server (Kiralık Sunucu), Colocation (Barındırma), Vmware vCloud, Openstack Cloud gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

2009 – 2017 yılları içerisinde yenilenen ve güçlendirilen modern veri Merkezimiz ve sertifikalarla belgelenmiş uluslararası standartlardaki operasyon süreçlerimizle geniş kapsamlı bir hizmet paletini sunmaya başlayan firmamız konusunda uzman personeliylehizmet kataloğuna sürekli yeni hizmetler eklemeyi ve işletmelerin dijitalleşmesini kolaylaştıran bir hizmet sağlayıcı olmayı prensip olarak benimsemiş bir firmadır.

Sadece Hosting markası, 2013 Mayıs ayı itibariyle müşterilerine Sadece Hosting ve kısaltılmış hali olan Sh markaları altında hizmet vermeye başlamıştır.

2019 yılında Premier DC tarafından satın alınan Sadece Hosting (Sh); yapılan yatırımlar ve çalışmalarla ülkemizdeki öncü pozisyonunu pekiştirmiş, yüksek kalite anlayışını şirketin işleyişindeki her adımda ön planda tutan bir şirket kültürü oluşturmuştur.

Veri merkezi uzmanlığını, Domain, Hosting, Vmware vCloud, Openstack Cloud, SSL vb. online self servis hizmetler ile birleştiren Sh; self servis ve otonom işleyişle kullanıcılara ulaştırdığı hizmetlerle bilgi teknoloji sektöründe rol modeli olmuş ve kendini sürekli geliştiren bir dijital şirkettir.

Sadece Hosting Details

Destek Yöntemleri:
Kuruluş:
Veri Merkezi:
Bulunduğu İl:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Türkiye’nin markası Natro, Domain, Web Hosting, En Hızlı WordPress, Kiralık Sunucu, SSL Sertifikası ürünleri ve en büyük destek ekibi ile 7/24 yanınızda!
Türkiye lokasyonlu, en ucuz ve kaliteli web hosting paketleri sizleri bekliyor. Şimdi SSD hosting paketlerimizi inceleyin.
Godaddy, özellikle internet ortamında oldukça sık reklam vermesi dolayısıyla hosting veya alan adı satın almak isteyen kişiler tarafından mutlaka adı duyulmuş firmalardan bir tanesidir. Godaddy üzerinde yararlanılabilecek onlarca farklı web hizmeti bulunmaktadır.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.

Sadece Hosting
8.0/10