Türkticaret kurumsal veya bireysel kullanıcılar için web hizmetleri sunan bir firma olarak dijital dünyada hizmet vermektedir.

Türkticaret kurumsal veya bireysel kullanıcılar için web hizmetleri sunan bir firma olarak dijital dünyada hizmet vermektedir. İnternet gün geçtikçe gerçek hayatta yapılabilen tüm iş ve hizmetlerin yapılabildiği bir dünya olarak daha da fazla insanların hayatında yer etmektedir. Bu nedenle bu dünya içerisinde olmak isteyen ve kendilerine bu dünyada bir yer edinmek isteyen firma veya kurumlar ile kişiler web hizmetleri konusunda teknik destek ve hizmet almak durumunda kalmışlardır.

İnternet ortamında sanal dünyada bir işyeri açmak ve burada bir site sahibi olmak verimlilik ve karlılık açısından günümüzde oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bu dünyada yer almanın ve bir web sitesi sahibi olmanın koşullarından bir tanesi hosting hizmeti ve domain hizmeti satın almaktır.

Türkticaret Hosting

Türkticaret Hosting olarak kurumların ve insanların sahip olduğu web sitesinin günün her saatinde hizmet vermesini sağlamak amacıyla hosting hizmeti sunulmaktadır. Hosting sahip olunan web sitesinin sürekli bir şekilde erişimde kalmasını ve kesintisiz bir şekilde faaliyette bulunmasına olanak veren bir sistemdir. Barındırma hizmeti olarak da isimlendirilen bu hizmetin alınması sayesinde kurum ve kişilerin sahip olduğu site bilgilerinin güvenli bir ortamda saklanması sağlanmaktadır. Bu hizmeti satın aldığınızda bilgilerinize sürekli olarak ulaşma imkanını da elde edersiniz.

Firmamız tarafından bu hizmete ilişkin olarak her türlü teknik destek faaliyeti bireysel, kurumsal ve bayi hosting hizmeti olarak verilmektedir. Ayrıca hazır servis hosting hizmetleri ve altyapıya uygun web hosting hizmeti tarafımızca verilmektedir. Bu hizmet sayesinde internet üzerinden satış yapan çeşitli firmalar ve blog sayfaları veya çeşitli forum siteleri ile ilgili her türlü hosting teknik desteği uzman ekip tarafından verilmektedir.

Türkticaret Hosting kendi bünyesinde bulundurduğu bir çok özellik ile kullanıcılarına gerekli her türlü teknik desteği sağlar. Firmamız şirket sayfalarının oldukça hızlı yüklenmesi, web sitesinde bulunan sayfa içerikleri konusunda kopyalanmanın önüne geçilmesi ve bir takım güvenlik önlemleri konusunda avantajlar sunmaktadır. Son kullanıcı tarafından alınan hizmet ne kadar kaliteli ise sistemden kaynaklanan veri kayıpları da bu kadar az ve güvenli olacaktır.

Türkticaret Domain

Domain hizmeti ve hosting hizmeti birbirine bağlantılı hizmetlerdir. İnternet kullanıcısı olan insanlar web sitenizi gezmek veya ziyaret etmek için URL veya bir adres kullanmak zorundadır. Hosting ise sahibi olunan web sitesine ulaşılmak için kullanılan bir hizmetin adıdır. Dolayısı ile bu hizmetlerin hepsini tekelden almak veya aynı firmadan almak hizmeti satın alanlara bir takım avantajlar mutlaka sağlayacaktır. Domain her satın alıcısı için farklı isimler verilmesini ve kullanıcı olanların ayırt edilmesini sağlayan bir hizmet olarak sunulmaktadır.

Türkticaret Domain ICANN tarafından akredite edilmiş bir şekilde domain hizmeti sunmaktadır. Firmamız uygun olan en iyi fiyatla bu hizmeti satmakta ve kullanıma sunmaktadır. Kurumsal veya kişisel kullanıcıların kayıt ettirmek istediği alan adları konusunda her türlü destek firmamız tarafından verilmektedir. Firmamız aracığı ile belirlediğiniz alan adının daha önce alınıp alınmadığını veya kullanılıp kullanılmadığını sorgulamak ve öğrenmek mümkündür.

Türkticaret Web Hizmetleri

Minimum maliyet ile en yüksek performans sağlamayı hedefleyen bir firma olarak son kullanıcının domain, hosting, sunucu, marka tescili, SSL, Web sitesi gibi tüm internet altyapı hizmetleri uzman bir ekip ile gerçekleştirilmektedir. Bu konuda kullanıcılarımıza karşılaştırmalı olarak tüm hizmet maliyetleri ve imkanları tanıtılmaktadır. Yapılması gereken tüm işlemler süratli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirildikten sonra da destek hizmetleri tüm aşamalarda devam etmektedir.

Türkticaret Web sitesi kullanımı konusunda merak edilen her konuda sağladığı teknik desteği ile ön plana çıkmaktadır. Firmamız dijital dünyada fark yaratan yaratıcı çözümleri ve uygun maliyet koşulları ile hizmet ettiği sektör kullanıcılarının beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

TürkTicaret
8.0/10