Verigom; Sınırsız Hosting ,Reseller Hosting, Domain Sorgulama , Kiralık Sunucu , Wordpress Hosting & VDS Sunucu hizmetlerini 7/24 destek ekibiyle kesintisiz ekonomik çözümler sunmaktadır.

2010 Yılından beri aktif olarak hosting sektöründe yer almaktayız. Sektörün ve network dünyasındaki gelişmelerin içerisinde yıllardır var olmaktayız. Verigom Telekomünikasyon olarak kurumsal ve bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılık hizmetini kesintisiz şekilde sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek amacı ile 2019 yılında müşterilerimizin hizmetine geçmiştir.

Verigom ekibi , 2019 yılında kurulmasına rağmen , hosting ve barındırma alanında oldukça fazla tecrübeye sahiptir. Verigom firmasında; takım ruhu ile harekete geçen ve empati kurmaya yatkın bir ekip bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize hizmet verirken güncel web trendlerini takip ederek, bazen de sektörün trendleri kendimiz belirleyerek sektörde öncü olmayı amaçlamaktayız.

Kurumsal Bilgilerimiz (Verigom Telekomünikasyon LTD. ŞTİ.)
0212 970 2393
info@verigom.com
Büyükdere Cad. No:171 Metrocity AVM Kat: -4B No: 39-46S, Levent Cd. Şişli/İstanbul
Mall Of İstanbul The Office No:7 E Kat:17 D.No:136 Başakşehir/İstanbul
İkitelli Vergi Dairesi – Vergi NO : 6491098485 – Mersis No : 06491098485000001
Misyonumuz
Verigom İnternet Hizmetleri olarak müşterilerimize,en etkin,hızlı ve kesintisiz bir barındırma imkanı sunarak,gönül rahatlığı ile web site,sunucu,ve diğer dijital hizmetlerini kesintisiz bir alt yapı ve memnuniyetle host etmektir. Verigom Telekomünikasyon Limited Şirketi olarak,türkiye ve global pazarda iddialı bir konum elde ederek,yurtdışındaki servis sağlayıcıların ciddi teknik destek eksikliğini pazarda Verigom olarak doldurarak, insanların daha huzurlu bir gün geçirmesini sağlamak istiyoruz

Verigom Details

Kuruluş:
Veri Merkezi:
Bulunduğu İl:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun