Türk Hosting Firmaları

Türk hosting firmaları internet siteleri sahiplerinin tercih ettiği firmalar arasında yer alır. Siteyi barındırmak için mutlaka bir sunucuya sahip olunması gerekli iken tüm web siteleri sahipleri bu nedenle hosting şirketlerine aylık ödemeler yapar.

Özellikle kişisel ve kobi web siteleri sahipleri en uygun fiyatlı hosting hizmetlerinden faydalanırken yerli hosting firmalarını tercih ederek performans elde edebilirler.

Web site sahipleri hosting hizmetlerinde bir sorunla karşılaşmamak için mutlaka en iyi firmalarla çalışmak zorundadır. Web siteleri ile alakalı olan sunucu işlemleri ve site performansının yüksek olması için bir hosting firmasıyla çalışılması önemli olup kesinlikle sorun yaşanmayacağı bilinmelidir.

Türk Hosting Firmaları Özellikler Nedir?

Hosting firmalarında birtakım özelliklerin bulunması performans elde edilebilmesi açısından büyük önem taşır. Teknik özellikler, sunulan hizmetler ve müşteri ilişkileri en önemli detaylardandır. Ayrıca ana özellikler arasında;

  • Hosting hizmet bedeli
  • Sunucu güvenliği ve performansı
  • Sunulan imkânlar
  • Genel performans
  • Satış sonrası destek

Gibi özellikler öncü olan yerli hosting firmalarında bulunur. hosting firması özellikleri nedir dendiğinde sayılan bu özellikle aynı zamanda firmaların kalitelerini de yansıtan kriterlerdir.

Cenuta

Türkiye’nin yerli hosting firmalarından olan Cenuta güvenilir, hızlı, yenilikçi bir firmadır. Hosting paketleri farklılık gösterirken uygun fiyatlı olan paket hizmetleriyle ön plana çıkar.

Alastyr

Alastyr müşteri ilişkilerinde son derece öz verili çalışan bir yerli hosting firmasıdır. 2002 yılından beri hizmet sağlayan firma, müşterilerine 5-30 dakika arasında dönme sözü veren güvenilirliktedir. Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi hizmetleri bulunur.

DataTR

DataTR İzmir merkezli bir yerli hosting firmasıdır. 2006 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam eden firma hosting yanı sıra veri merkezi ve sanallaştırma teknolojileri alanlarında da uygun fiyatlarda hizmet verir.

Doruk Net

Türkiye’de 25 yıldan beri hizmet veren yerli hosting firması Doruk Net 7/24 hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kazanmış bir hosting firmasıdır. 2 yıl üzeri satın alımlarda bir yıl ücretsiz hediye olarak hosting hizmeti verir.

Güzel hosting, IHS Telekom, Natro, Radore gibi firmalarda yerli şirketleri arasında yer alır.

 

Diğer hosting firmaları listesini görmek için https://www.hostingadvice.net/web-hosting-firmalari adresini kontrol edebilirsiniz.

Türk Hosting Firmaları

Türk Hosting Firmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.