Türk Hosting Firmaları

Türk hosting firmaları internet siteleri sahiplerinin tercih ettiği firmalar arasında yer alır. Siteyi barındırmak için mutlaka bir sunucuya sahip olunması gerekli iken tüm web siteleri sahipleri bu nedenle hosting şirketlerine aylık ödemeler yapar.

Özellikle kişisel ve kobi web siteleri sahipleri en uygun fiyatlı hosting hizmetlerinden faydalanırken yerli hosting firmalarını tercih ederek performans elde edebilirler.

Web site sahipleri hosting hizmetlerinde bir sorunla karşılaşmamak için mutlaka en iyi firmalarla çalışmak zorundadır. Web siteleri ile alakalı olan sunucu işlemleri ve site performansının yüksek olması için bir hosting firmasıyla çalışılması önemli olup kesinlikle sorun yaşanmayacağı bilinmelidir.

Türk Hosting Firmaları Özellikler Nedir?

Hosting firmalarında birtakım özelliklerin bulunması performans elde edilebilmesi açısından büyük önem taşır. Teknik özellikler, sunulan hizmetler ve müşteri ilişkileri en önemli detaylardandır. Ayrıca ana özellikler arasında;

  • Hosting hizmet bedeli
  • Sunucu güvenliği ve performansı
  • Sunulan imkânlar
  • Genel performans
  • Satış sonrası destek

Gibi özellikler öncü olan yerli hosting firmalarında bulunur. hosting firması özellikleri nedir dendiğinde sayılan bu özellikle aynı zamanda firmaların kalitelerini de yansıtan kriterlerdir.

Cenuta

Türkiye’nin yerli hosting firmalarından olan Cenuta güvenilir, hızlı, yenilikçi bir firmadır. Hosting paketleri farklılık gösterirken uygun fiyatlı olan paket hizmetleriyle ön plana çıkar.

Alastyr

Alastyr müşteri ilişkilerinde son derece öz verili çalışan bir yerli hosting firmasıdır. 2002 yılından beri hizmet sağlayan firma, müşterilerine 5-30 dakika arasında dönme sözü veren güvenilirliktedir. Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi hizmetleri bulunur.

DataTR

DataTR İzmir merkezli bir yerli hosting firmasıdır. 2006 yılından günümüze kadar hizmet vermeye devam eden firma hosting yanı sıra veri merkezi ve sanallaştırma teknolojileri alanlarında da uygun fiyatlarda hizmet verir.

Doruk Net

Türkiye’de 25 yıldan beri hizmet veren yerli hosting firması Doruk Net 7/24 hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kazanmış bir hosting firmasıdır. 2 yıl üzeri satın alımlarda bir yıl ücretsiz hediye olarak hosting hizmeti verir.

Güzel hosting, IHS Telekom, Natro, Radore gibi firmalarda yerli şirketleri arasında yer alır.

 

Diğer hosting firmaları listesini görmek için https://www.hostingadvice.net/web-hosting-firmalari adresini kontrol edebilirsiniz.

Türk Hosting Firmaları

Türk Hosting Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun