Yabancı Hosting Firmaları

İnternet üzerinde birçok web hosting firması bulunmaktadır. Bazıları büyük şirketlerdir ve dünya çapında hizmet verirken bazıları daha küçük ölçekli şirketlerdir ve belirli bir bölgede hizmet vermektedirler. İşte popüler web hosting firmalarından bazıları:

  1. Bluehost: Bluehost, WordPress ile uyumlu web hosting hizmeti sağlayan bir şirkettir. Ayrıca, paylaşımlı, özel ve bulut tabanlı sunucu seçenekleri sunar.
  2. HostGator: HostGator, küçük işletmeler ve bireysel web siteleri için uygun fiyatlı web hosting hizmeti sağlar. Paylaşımlı, özel ve bulut tabanlı sunucu seçenekleri sunar.
  3. SiteGround: SiteGround, yüksek performanslı web hosting hizmeti sağlar ve dünya çapında müşterilere hizmet vermektedir. Paylaşımlı, özel ve bulut tabanlı sunucu seçenekleri sunar.
  4. GoDaddy: GoDaddy, dünya çapında hizmet veren bir web hosting şirketidir. Paylaşımlı, özel ve bulut tabanlı sunucu seçenekleri sunar.
  5. DreamHost: DreamHost, paylaşımlı, VPS ve bulut tabanlı sunucu seçenekleri sunan bir web hosting hizmeti sağlayıcısıdır. Ayrıca, WordPress siteleri için özel olarak optimize edilmiş hosting paketleri de sunar.
  6. A2 Hosting: A2 Hosting, yüksek hızlı web hosting hizmetleri sunan bir şirkettir. Paylaşımlı, VPS ve özel sunucu seçenekleri sunar.

Bu listedeki şirketler yalnızca birkaç örnektir ve bir web hosting hizmeti sağlayıcısı seçerken araştırma yapmanız önerilir. Fiyat, sunucu performansı, teknik destek ve güvenlik özellikleri gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

7/24 destek ile sınırsız hosting, cloud hosting, domain (alan adı kaydı) ve marka tescili hizmetine en uygun fiyatlara sahip olun!
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Web hosting paketleri, hızlı ve kesintisiz çalışma garantisi ile Güzel Hosting'de! Sorunsuz ve üst düzey performans ile web sitenizi barındırın.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.