Domainhizmetleri.com, 2015 yılında kurulmuş İstanbul’da faaliyette bulunan web hosting, sanal sunucu, ssl hizmetleri satan barındırma firmasıdır.

Ağırlıklı olarak linux hosting ve wordpress hosting paketleriyle öne çıkarken, windows hosting ve reseller hosting gibi barındırmalarında satışını yapıyorlar. En uygun hosting paketi sitelerin de 63,50TL’yken en yüksek fiyatlı hosting paketleri 785,81TL olarak görünüyor. Linux hosting paketlerinde cPanel sunulurken, windows hostinglerde Plesk panel sunuluyor.

Sunucu güvenliği ve sunucu donanımı olarak paketlerde üst düzey kaynaklar verildiğini görüyoruz.

Domain Hizmetleri ayrıca ISO 270001:2013 Certified’na sahip.

domainhizmetleri.com isim bakımından marka değeri taşımadığını düşünüyoruz.

Domain Hizmetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Domain, hosting ve cloud sunucu çözümleri alanında daha.net ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Türkiye’de internet artık daha.net!
Web hosting çözümünüzü seçin ve kusursuz bir web sitesi yapın! Paylaşımlı hosting'den domain ve VPS'ye kadar, başarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.
Domain ve Hosting'in Türkiye'deki bir numaralı ismi İsimtecil, markanızın dijitaldeki tüm sorumluluğunu üstleniyor, markanıza dijital görünürlük sağlıyor. Siz de Domain ve Hosting paketlerinden özel olarak faydalanmak için hemen İsimtescilli olun.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.

Domain Hizmetleri
8.5/10