Domainhizmetleri.com, 2015 yılında kurulmuş İstanbul’da faaliyette bulunan web hosting, sanal sunucu, ssl hizmetleri satan barındırma firmasıdır.

Ağırlıklı olarak linux hosting ve wordpress hosting paketleriyle öne çıkarken, windows hosting ve reseller hosting gibi barındırmalarında satışını yapıyorlar. En uygun hosting paketi sitelerin de 63,50TL’yken en yüksek fiyatlı hosting paketleri 785,81TL olarak görünüyor. Linux hosting paketlerinde cPanel sunulurken, windows hostinglerde Plesk panel sunuluyor.

Sunucu güvenliği ve sunucu donanımı olarak paketlerde üst düzey kaynaklar verildiğini görüyoruz.

Domain Hizmetleri ayrıca ISO 270001:2013 Certified’na sahip.

domainhizmetleri.com isim bakımından marka değeri taşımadığını düşünüyoruz.

Domain Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Turhost tarafından özenle geliştirilmiş domain ve web hosting altyapısı ile ışık hızında bir web sitesine sahip olun!
Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Türkiye’nin lider bulut servis sağlayıcısı Vargonen ile iş süreçlerinizi dijitalleştirmek çok kolay! En hızlı kurulum, en yüksek performans ve tam destek.
30 yıla varan tecrübesiyle, DorukNet'in güçlü altyapısı ve kapsamlı çözümlerine uygun maliyetlerle sahip olun