Domainhizmetleri.com, 2015 yılında kurulmuş İstanbul’da faaliyette bulunan web hosting, sanal sunucu, ssl hizmetleri satan barındırma firmasıdır.

Ağırlıklı olarak linux hosting ve wordpress hosting paketleriyle öne çıkarken, windows hosting ve reseller hosting gibi barındırmalarında satışını yapıyorlar. En uygun hosting paketi sitelerin de 63,50TL’yken en yüksek fiyatlı hosting paketleri 785,81TL olarak görünüyor. Linux hosting paketlerinde cPanel sunulurken, windows hostinglerde Plesk panel sunuluyor.

Sunucu güvenliği ve sunucu donanımı olarak paketlerde üst düzey kaynaklar verildiğini görüyoruz.

Domain Hizmetleri ayrıca ISO 270001:2013 Certified’na sahip.

domainhizmetleri.com isim bakımından marka değeri taşımadığını düşünüyoruz.

Domain Hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Firmalar

Google tarafından sunulan ve Google güvenilirliği, güvenliği ve performansıyla desteklenen bir alan ile internetteki yerinizi bulun.

7/24 destek ile sınırsız hosting, cloud hosting, domain (alan adı kaydı) ve marka tescili hizmetine en uygun fiyatlara sahip olun!
Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Web hosting paketleri, hızlı ve kesintisiz çalışma garantisi ile Güzel Hosting'de! Sorunsuz ve üst düzey performans ile web sitenizi barındırın.

1.5 Tbit/s Kapasiteli, 100% DDoS Saldırı Koruma Garantili Paketler. Marka ve Logo Tescili. Belgesiz .com.tr Domain. VDS,VPS ve Fiziksel Sunucular. Hosting, Alan Adı, Backorder, SSL Hizmeti. Alan Adı Bayilik ve REST API Hizmeti.

Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.